GençlikGundem

Normal Fiyatı 69 TL Olan Oyun, Epic Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Hale Geldi

 Oyun kampanyalarıyla son günlerde ismini bir hayli fazla duyuran ve rakiplerine karsı GTA 5 ve Civilization VI gibi oyunları ücretsiz hale getirerekte önemli bir işe imza atan Epic Games, bu seferde kısa süreliğine de olsa 69 TL fiyat etiketine sahip Samurai Shodown NeoGeo Collection’ı ücretsiz hale getirerek oyunseverlere sundu. 


 Neredeyse her hafta bir oyunu ücretsiz olarak sunmaya devam eden Epic Games, bu haftayıda boş geçmeyerek 69 TL fiyatlı bir oyunu ücretsiz hale getirdi. Çok oyunculu dövüş oyunu olan Samurai Shodown, aslında klasik ikili bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu güzel dövüş oyunu aslında 1 yıl ücretsiz olarak çıkacaktı. Fakat Epic Games’in son düzenlemelerine göre oyun bugünden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sunuldu. 

 Tek bir oyundan ibaret olmayan oyun toplam boyutu 10,50 GB olarak görünüyor.  Samurai Shodown NeoGeo Collection, aslında NeoGeo’nun oyunlarının toplandığı 6 farklı Samurai Shodown oyunlarını barındırıyor. Koleksiyonun içerisinde yer alan oyunlar ise şöyle; 1993 ila 2004 tarihleri arasında yayınlanmış olan Samurai Shodown I, II, III, IV Amakusa’s Revenge, V, V Special ve ilk defa Epic Games üzerinden bizlere sunulacak olan Samurai Shodown V Perfect ile birlikte karşımıza çıkacak. 

 İlk defa bu paket içerisinde de daha önce yayınlanmamış bir oyunuda ücretsiz olarak deneyimleme şansı bulacağız. Aynı zamanda online ikili dövüşlerinde olabileceği bu oyun ilk olarak Epic Games üzerinden yayınlanarak 1 hafta ücretsiz olarak sunulacak. Daha sonra 2 hafta gibi bir sürenin ardından diğer çevrimiçi platformlarda da yayınlanması bekleniyor. Oyunu deneyimlemek isteyen oyunseverler buradan

 

 

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir