Vikinger Buddypress Teması

Vikinger Buddypress Teması

Vikinger Buddypress Teması Gamipress Özellikleri ile Zenginleştirilmiş bir WordPress temasıdır.

Bu Tema ile Sosyal Bir topluluk oluşturabilir. Oyun sitesi dahi kurabilirsiniz.

Vikinger Buddypress Teması Nulled Teması indir.

 

DEMO 

DOWNLOAD

 

Yeni Nesil WordPress + Buddypress Sosyal Topluluğu!

Tam profiller, tepkiler, gruplar, rozetler, görevler, rütbeler, krediler ve çok daha fazlası ile inanılmaz bir topluluk oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanız için bu temayı dikkatlice tasarladık!

Arkadaşlarınızla Bağlantı Kurmanın En İyi Yolu!

BuddyPress Destekli Sosyal Topluluk Buddypress eklentisinden yararlandık ve tepkiler, paylaşımlar, medya ve çok daha fazlasıyla genişlettik!

Gamipress ile İnanılmaz Oyunlaştırma Harika bir deneyim yaratmak için rozetler, görevler, krediler ve rütbelerle eksiksiz bir oyunlaştırma deneyimi yarattık!

Süper Ayrıntılı Tasarım Öğeleri ve Sayfalar Tüm sayfalar, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye uyacak şekilde özenle hazırlanmıştır! Ayrıca, çok sayıda illüstrasyon ve PSD öğesi ekledik!

Süper Komple Profil ve Haber Kaynağı Sayfaları

Hakkında, resimler, kilitli rozetler, tamamlanan görevler, gönderiler ve daha fazlası gibi tüm profil bölümlerine daha kolay erişim için şık bir tasarıma, kutulara ve kaydırıcıya sahip süper eksiksiz bir profil sayfası oluşturduk!. Ayrıca haber akışı, eksiksiz profil ayarları, üyeler ve grup dizini ve daha fazlası gibi diğer topluluk sayfalarını da bulacaksınız!.

Tamamen Yenilenmiş Profil Durumu Güncellemeleri!

Buddypress durum güncelleme kutusunu tamamen yeniledik! Fotoğrafları, GIF’leri kolayca yükleyin. durum güncellemelerini yayınlayın, yayınlarınızı düzenleyin ve hatta sadece URL’yi yapıştırarak Youtube videolarını bağlayın!
Hem durum güncellemesi hem de etkinlik gönderilerinden oluşan geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız (örneğin birisi arkadaşınız olduğunda). Ayrıca gönderilerinizi sabitlenmiş, favori ve özel olarak işaretleme seçeneğine de sahip olacaksınız, hepsi özel simgelerimizle kolayca tanınabilir!

Mesaj Tepkileriyle Kendinizi İfade Edin!

Bunun ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, Vikinger teması için özel olarak ve bizim tarafımızdan tasarlanan reaksiyon illüstrasyonlarıyla bir BuddyPress eklentisi oluşturduk!
8 farklı tepki alacaksınız: Beğen, Sev, Sevme, Mutlu, Komik, Vay, Kızgın ve Üzgün. Yalnızca profil gönderilerine değil, aynı zamanda profil yorumlarına ve yanıtlarına da tepki verebilmeniz için BuddyPress ile sorunsuz bir şekilde entegre olduk!

Paylaşım Fonksiyonumuzla Gönderileri Kolayca Paylaşın

Arkadaşınızın etkinliklerinden birini profil akışınızda hızla paylaşabilmeniz için yeni bir paylaşım etkinliği ve işlevi oluşturduk!
Beğendiğiniz bir gönderi varsa, alttaki “Paylaş” düğmesini tıklamanız yeterlidir; seçilen gönderiyi gösteren bir açılır pencere ve düşüncelerinizi eklemek için bir durum güncelleme kutusu açılır! İsterseniz kendi gönderilerinizi bile paylaşabilirsiniz! Hızla yeni bilgiler ekleyin veya tekrar konuşmak istediğiniz eski bir gönderiyi geri getirin!

Gamipress: Rozetler Oyunlaştırma

Gamipress Achievements özelliğini kullanarak, kilidini açabileceğiniz ve profil sıralamalarının kilidini açmak için kredi kazanabileceğiniz bir rozet sistemi tasarladık! Ayrıca rozetler widget’ıyla bunları profilinizde gururla gösterebilirsiniz!
Eğlenebilmeniz için çok sayıda rozet tasarımına sahip bir PSD ekledik ve ayrıca rozetler PS vektörleriyle yapıldı, böylece onları istediğiniz şekilde özelleştirebilir, hatta yenilerini oluşturabilirsiniz!

Gamipress: Görevler Oyunlaştırma

Gamipress Achievements özelliğini kullanarak, bunları tamamlayabileceğiniz ve profil sıralamalarının kilidini açmak için kredi kazanabileceğiniz bir görev sistemi de tasarladık! Rozetler gibi, onları da görevler widget’ıyla profilinizde gururla gösterebilirsiniz!
Eğlenebilmeniz için çok sayıda görev madalyası rengine sahip bir PSD ekledik ve ayrıca madalyalar PS vektörleriyle yapıldı, böylece onları istediğiniz şekilde özelleştirebilir, hatta yenilerini oluşturabilirsiniz!

Gamipress: Kredi Oyunlaştırma

Gamipress Puanları özelliğini kullanarak üç farklı kredi oluşturduk: Altın, Mücevher ve Zümrüt. Yeni rütbelerin kilidini açmak ve seviye atlamak için bunları kullanın! Krediler widget’ı ile bunları profilinizde gururla gösterebilir ve ayrıca mevcut bakiyenizi her zaman üst çubukta görebilirsiniz.
Üç kredili bir PSD ekledik ve ayrıca hepsi PS vektörleriyle yapıldı, böylece onları istediğiniz şekilde özelleştirebilir, hatta yenilerini oluşturabilirsiniz!

Gamipress: Oyunlaştırmayı Sıralar

Gamipress Ranks özelliğini kullanarak, kredi toplayarak ve gereksinimleri tamamlayarak “seviye atlayabileceğiniz” 6 kademeli bir sistem oluşturduk! Ayrıca rütbe numaranızı ve ilerlemenizi profil avatarlarına bağladık! Dış ilerleme çubuğu aracılığıyla her kullanıcının sıralamasını ve ilerlemesini hızlı bir şekilde görebileceksiniz.
Diğerlerinde olduğu gibi, 6 seviye kalkanlı bir PSD’yi de dahil ettik. Hepsi PS vektörleriyle yapılmıştır, böylece onları istediğiniz şekilde özelleştirebilir, hatta yenilerini oluşturabilirsiniz!

Tepkilerle Harika Blog Sayfası

3 farklı görünüme sahip eksiksiz bir blog: liste, küçük ızgara ve insanların en sevdikleri gönderiyi hızlı bir şekilde aramasına yardımcı olacak büyük ızgara. Standart, video, ses ve galeri gibi farklı gönderi türleri ve üç farklı açık gönderi görünümü hazırladık.
Ayrıca, Buddypress gönderi güncellemelerinde olduğu gibi, insanların onun hakkında ne düşündüklerini gösterebilmeleri için tepkiler ekledik!

Çizimler, SVG Simgeleri ve Avatarlar Dahil!

Evet! Krediler, rütbe kalkanları, rozetler, görev jetonları, bölüm afişleri, iniş çizimleri ve çok daha fazlası gibi tüm illüstrasyon unsurlarını PSD dosyalarına dahil ediyoruz ve PS vektörleriyle yaptık, böylece bunları birkaç tıklamayla kolayca özelleştirebilirsiniz !
Ayrıca tüm SVG simgelerini ve 16 avatarı (15 kişi ve 1 gülen yüz) dahil ediyoruz. Lütfen bunların yalnızca örnek öğeler olduğunu, PSD’lerin tamamlanmış sayfaları olmadığını unutmayın!

Kolay Yönetim ile İnanılmaz Gruplar

Kullanıcılarınızın WordPress paneli aracılığıyla değişiklik yapmasına gerek kalmaması için avatarlarını, kapak fotoğraflarını, sosyal ağlarını, kişisel bilgilerini ve çok daha fazlasını kolayca değiştirebilecekleri bir yazar merkezi oluşturduk!

Şık Yazar Merkezi Yönetimi

Buddypress gruplarını kolayca oluşturun ve yönetin! Yazar merkezinin içinde, gruplarınızı kolayca oluşturup yönetebilmeniz, yazarları modlara veya yöneticilere terfi ettirebilmeniz, davetleri kontrol edebilmeniz ve daha fazlasını yapabilmeniz için şık bir yönetim sistemi oluşturduk!

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Exit mobile version