Ana Sayfa / Sohbet Chat

Sohbet Chat

Sohbet Chat Bölümü

Hemen Sohbet etmeye Başlamak için Aşağıdan bir rumuz seçin Varsa şifrenizi girin yoksa boş bırakıp Connect ( Bağlan ) Tıklayınız Ve Sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz

 

Sohbet Chat Bölümümüz Hakkında kısaca Ayrıntı

Sohbet Chat Bölümüz Hakkında Bilgi Vermeden Önde Sohbet Sunucumuz Olan Yagmur.gen.tr Sunucularına Teşekkür Ederiz.Sohbet Chat

Kimisi için bir amaç kimileri için ise sadece araçtır ama anlatımımda şöyle örnekler sunabilirim eskiden kullanımı sadece İnternet Cafelerde ” o da yavaş mı yavaş”

O kadar kalabalığın içinde sıra bulunca kendimizi şanslı hissettiğimiz insanlardık biz ama gel gör ki şuan her evde bir internet her telefonda bir bağlantı günümüz geçmişe oranla erişemediğimiz ne varsa  bugün her şey daha kolay.

Yani bazı sipariş sitelerinin sloganı gibi bir telefon kadar yakınız  işte bu  fırsat bolluğuyla bizde kendi  yerimizi ve mekanımızı kurma fırsatına müdahil olduk, sohbet  sitemiz  internet’ in  kolaylılığını siz  değerli  kullanıcılarımıza  açtık ve siz değerli  okuyucularımıza hizmetine sunmuş  bulunmaktayız  Facebook Twitter gibi Sosyal paylaşım siteleri Ve Milyonlarca Sohbet Sistemleri Kurulmasına Rağmen Bitti Sanılan irc  ve  sohbet  sitelerini  yeniden  canlandırmamız  birinci  temennimizdir.

Allah  bu  yoldan  bizi  mahcup  etmesin bizleri çokça arkadaş ve dostlarımızla beraber kurdumuz yerimizdir.

Can sıkıntısına reel de arkadaşlık bağları  zayıf insanların kendini ifade etmekte güçlük  çeken kendilerini anlatabileceği yegane sohbet odalarına sahip bir adrestir.

Sitemizde;  Mevcut Radyo,  Bulmaca  Kanalı,  Kelime  yarışma,  anlayışlı Oper Admin  ve Sunucu sahiplerimizle Siz Değerli Kullanıcılarımızın hizmetinizdedir.

Yaş şehir cinsiyet  kategorilerden insanlar bulabilir arkadaş olabilirsiniz. Ve yeni arkadaslar bulabilir   belkide  sosyal  medyada bile denk getirmediğiniz arkadaşlarınızı bile burada bulabilirsiniz… ( Tecrübe ile Sabittir )

Dünya ne kadar küçükmüş dedirtebilecek kadar  büyük bir siteyiz bir o kadar büyük bir aileyiz biz yapmanız gereken tek şey Sohbet Bölümümüze  girip bende  varım diyebilmek için sizleri bekliyoruz.

Dil, Din, Irk ayrımı yapmaksızın belirli kurallar dahilinde düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

Lütfen Sohbet Odalarında karşınızdakileri asla kırmadan  ve üzmeden Sohbet  yapın.

Unutmayın ki  başkalari size nasıl davranmasını  istiyorsa  sizde  başkalarına öyle davranılması gerektiğini unutmayınız.

Yazımıza Oy Vermeyi Unutmayınız.  Dilerseniz Bizleri Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşabilir Ve Daha Geniş Kitlelere Ulaşabilmemizi Sağlayabilirsiniz.

 

 

Sohbet Chat
3.1 (61.09%) 312 votes