Mobil Sohbet Girişi

Hemen sohbet etmek mi istiyorsunuz, üye olmadan, şifresiz, size yakın kişilerle tanışmak veya farklı ülkelerden yeni sohbet arkadaşlarımı arıyorsunuz? Javasız, flashsız hemen sohbete başlamak, sohbet odaları sayesinde hepsi mümkün.

Sohbete başlama arayüzleri, tüm dünya ülkelerinde yaşayan kullanıcılar için sade, basit ve kolayca kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Kullandığınız internete bağlanan cihazların tümüne %100 uyumludur. Üyelik gerektirmez. Farklı yazılım veya program indirmeye, yüklemeye gerek yok. Mobil cihaz kullanıcıları ( yazılım ayrımı yok, adnroid, ios, windows ve tüm cihazlar ( iphone, ipad, tablet, akıllı telefon)) için hemen sohbete bağlanacakları mobil bağlantı menüsüne kullanıcı adı yazarak sohbete bağlan düğmesine dokunmaları yeterli, bilgisayar kullanıcıları için iki farklı sohbete başlama seçeneği bulunur, web üzerinden sadece nickname (rumuz) belirterek java veya flash yazılıma ve ya başka yazılımlara, üye olmaya, şifre girmeye gerek kalmadan, sohbete başla dügmesine dokunmanız yeterli, farklı sohbet deneyimleri yaşamak ve hemen sohbet etmek için mirc (bilinen ilk sohbet programları arasında) yazılımını kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil sohbet ve web sohbet girişleri hem bilgisayar hem mobil cihaz kullanıcıları için %100 uyumludur. Tüm cihaz kullanıcıları kolayca sohbet edebilir.

 
DJ'lerimiz

DJ PROMO

Dj Promo ile Yabancı Hit Müzikler Sizlerle.
Yayın Saatleri: 12:00 - 17:00
Yayın Türü : Yabancı Hit
istek Alıyormu: Evet

DJ MeLeK

Dj MeLeK ile Kanat Takıp Uçacaksınız. En Romantik Aşk şarkıları Ve Birbirinden Güzel Türk Sanat Müzikleri Sizlerle Olacak.
Yayın Saatleri: 17:00 - 21:00
Yayın Türü : TSM - Türkçe Slow
istek Alıyormu: Evet

DJ Fres-H

Dj Fres-H ile Geceye Doğru. isteklere en Hızlı yanıt Veren Dj'imiz.
Yayın Saatleri: 21:30 - 01:00
Yayın Türü : KARIŞIK & Mix
istek Alıyormu: Evet

Herkes Burada

SOHBET Giris

Nick

Sifre

 

Radyo Player