Baksen

Cinsellik ve Sohbet

Cinsellik Ve Sohbet Makalemize Hoş Geldiniz.

cinsellik-ve-sohbet

Açıkcası Hassas Bir konu olmasına Rağmen Sitemizde Bu Makaleye yer vermek istedik..

Cinsellik ve Sohbet Arasındaki Bağlam

Öncelikle Cinsellik Ve Sohbet Nelerdir Onları Ayrı ayrı Açıklayalım Genç Arkadaşlarımıza. 

Cinsellik hepimizin hayatında önemli bir yere sahiptir. Aslında hayatın önemli bir parçasıdır. Kişinin ruhsal bir gereksinimle başka bir bedenle buluşması tensel temasların sonunda ortaya çıkan hazsal zevksel bir eylemdir aslında cinsellik. Kişinin yemek yemesi, Su içmesi Tuvalaete gitmesi gibi zorunlu ihtiyaçları arasında yerini alır.
Toplumsal baskılar,tabular,örfler,adetler cinsel dürtülerin bastırılmasını ve bu bastırmayla cinselliğin ayıp saklanması gereken bir olgu gibi düşündürülmesi sonucunda arayışlarında değişmesine farklılaşmasına sebep oldu. İnternetin hayatımıza girmesiyle kişilerin cinselliğin sanal şekilde de yaşanmasına olanak sağlamış oldu.

Sanal sexs son günlerin en moda sex modeli olarak hayatımıza girdi.Bunda kişinin kendisini gizlemesi, kimliğini gizlem Sanal sexste sıfır risk olmaması da talep edenlenlere çekici gelmektedir.Hiç tanımadığınız insanlarla fantazilerinizi konuşup hayal ederek orgazma ulaşıp bunu hemde her saat yapabilme imkanı sunması Cinselsohbet sunucularını çekici hale getirmeye başlamıştır.Sanal Sexi kullanıcılar nasıl yapıyor diye soru soranlarınızı duyar gibiyim
Kullanıcılar cinselsohbet odalarında kendilerine uygun bir partner seçiyolar öncelikle.. Seçtikleri partnere müstehcen sözler söyleyerek onu arzulu biri haline getiriyolar. Birbirleriyle yaşamak istediklerine yazıya döküyolar .
Birbirlerine cilveleşiyo da diyebiliriz aslında.Yazıyla yetinmeyip birbirlerine vücütlarını sergileyenler,çıplak resim atanlarıda ekleyebiliriz aslında bu duruma. Birbirine dokunmadığı için bu cinsellik türüne güvenli cinsellik de diyebiliriz . Hamile kalma ,Hastalık kapma gibi yada tensel uyumsuzluk ,cinsel yetersizlik gibi durumlarda söz konusu olmadığı için yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır…

Sonuç Olarak. Anlaşılıyor ki.

Özel Olarak Mesaj Gönderip Tanıştığınız Anlaştığınız Sohbet Partneriniz ile Bir Süre Sonra konuşacak Birşey Bulamadığınızı hissedersiniz ( Çoğunlukla Erkeklerde Görülür ) Bunun Sebebi Libidonuzun bulunduğunuz Ortamın size Gizlilik ve Özel Hissettirerek Yükselmesi.  bunun Sonucunda da konuşacağınız Konuların Cinsel Sohbete Dönüşmesi.

Evet Arkadaşlar Bizler %80 lik Bir Gözlem ile Bunları Araştırdık. Yukarıda da Açıkladığımız Gibi Uygun bir dil ile konuşulduğunda Utanacak Birşeyin Olamadığını Öğrendiniz. Sizlerde Bu Konu Hakkındaki Fikirlerinizi Bizlerle Paylaşmak isterseniz Yorum Bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir