Program Yazılım Oyun indir

Hi-Fi Rush, Xbox için büyük bir hit oldu

 
Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve bu yılın Ocak ayında Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ritim tabanlı oyun Hi-Fi Rush için çeşitli yorumlar yapıldı. Xbox Oyun Pazarlama Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, Hi-Fi Rush’ın “kazanması gereken parayı kazanmadığı” yönündeki iddiaların ardından Twitter’da küçük bir açıklama yaptı ve konuya açıklık getirdi.
 
Hi-Fi Rush, Xbox için büyük bir hit oldu
 
 
 
Game Mess Decides podcast’inin son bölümünde Industry Insider’dan Jeff Grubb, Hi-Fi Rush’ın “kazanması gereken parayı kazanmadığını” söyledi. Bu söylem dünya çapında çeşitli tepkilerin ortaya çıkmasına sebep oldu ve bu konuya açıklık getirmek üzere Aaron Greenberg çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Greenberg, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderide şunları söyledi: “Hi-Fi RUSH, hem bizler hem de oyuncularımız için büyük bir hit oldu. Tango Gameworks ekibinin bu sürpriz oyunla beraber hamle yapması bizi gerçekten de mutlu etti.” 
 
Bethesda’nın belirttiğine göre oyun 1 Mart itibarıyla iki milyon oyuncuya ulaştı. Ayrıca Şubat sonunda oyun yönetmeni John Johanas, oyunun yayınlandıktan yaklaşık bir ay sonra 10.000 Steam kullanıcı incelemesi aldığını söyledi. 
 
Hi-Fi Rush şu anda Xbox Series ve PC için mevcut.
 

 

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir