Pandemi döneminde evlerimizde çok fazla sıkıldık. Kontrollü sosyal yaşama geçişle beraber dışarı çıkabilmenin önü açılsa da bu sürekli dışarıda olmamız manasını taşımıyor. Hala evlerimizde vakit geçirmek bizler için çok daha güvenli olacaktır. Vakit geçirmenin en kolay yolu ise tabii ki de film izlemek. Ancak bu galerimizde önereceğimiz filmler, diğerlerinden çok daha farklı. Özellikle de Black Mirror hayranları bu filmleri çok beğenecek!
Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.