Sinema

Kuruluş Osman 26.bölüm fragmanı?

Kuruluş Osman son bölümde, hürriyet ve gaza yolunda emin adımlarla ilerleyerek ucunda her ne olursa olsun hiçbir kuvvete boyun eğmemeye ant içen Osman bey, dur durak bilmeyen Balgay’ın tuzağından azmi ve iradesiyle kurtularak bir kez daha mağlup duruma getirdi. Kuruluş Osman 26.bölüm fragmanı öncesi ekrana taşınan yeni bölümde, Moğol güçleri kendilerini nelerin beklediğinden habersizce kayı obasına baskın gerçekleştirirken, karşısında hiçbir engel tanımayan Türklerin gösterdiği direnişle en ağır darbeyi aldı. Kuruluş Osman 25.son bölümde, Hedefe ulaştığı yanılgısına kapılan Sofia’nın planları tek tek bozulup gördüğü manzara üzerine beyninden vurulmuşa dönerken, saldırı girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasıyla beraber Moğollar büyük bir yıkıma uğratıldı. Hakimiyet sürmeyi planladıkları topraklardan Türkleri temizleyebileceğini zanneden Sofia’nın yediği vurgun yankı uyandırırken, Bamsı’nın kılıçlarını çekerek Berkutay’la amansız savaşa kalkıştığı esnada Bahadır’ın verdiği destekle başı belaya girmeden kurtulmasının ardından Kuruluş Osman 26.bölüm fragmanı yayına girdi mi? Balgay’ın ekmeğine yağ sürerek Türklere ihanet eden Kongar’ın Osman bey’in canına kastedeceği sırada ağabeyi Konur’un önünde siper olmaya çalışırken kılıcın kendisine isabet etmesi tansiyon seviyesini yükseltti.

KURULUŞ OSMAN 26.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Genel yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, senaryosunu da Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın kaleme aldığı, zengin oyuncu kadrosu, çarpıcı olay örgüsü ve göz dolduran prodüksiyonuyla her hafta heyecan ve gerilim fırtınası estirip reyting rekoruna imza atan Kuruluş Osman 26.bölüm fragmanı şu an için henüz yayıncı kuruluş tarafından paylaşılmadı. Fakat duyurulur duyurulmaz içeriğimizde size özel yer verilecektir, takipte kalmaya devam edin…

KURULUŞ OSMAN’DA UNUTULMAYACAK ‘DİRENİŞ’ SAHNESİ!

KURULUŞ OSMAN 26.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenlik koltuğunda Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz’ın oturduğu, Diriliş Ertuğrul yapımı sayesinde yakından tanıınarak adından söz ettiren ve ulusal çapta hatrı sayılır başarılar kaydeden Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığında yer aldığı, Bozdağ Film farkıyla ekrana gelen Kuruluş Osman 26.bölümüyle 17 Haziran Çarşamba tarihinde saat 20:00’da akıllara kazınacak etkileyici sahneleriyle televizyon ekranlarında izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir