Bakseninternetten Para Kazan

Link TL Kısalt Kazan

Link TL Kısalt Kazan

Link TL Kısalt Kazan

İnternetten para kazanma yolları her geçen gün biraz daha artıyor.
Artık neredeyse her sistemden para kazanmaya yönelik çalışmalar yapılıyor.
Bunun bir örneği de link.tl sistemi. Bu sistem ile artık linklerimizden de para kazanabileceğiz.

Link.TL Nedir ?

Link.TL, ücretsiz bir link kısaltma Amacı ile Kurulmuş Ve Devamında Kullanıcılarına Farklı Kazanç Yolları Sunan Bir Hizmet Sağlayıcısıdır.

Peki Nedir Bu hizmetler.. ?

Link Kısaltmak ile Kazan

Servisi kullanarak para kazanabilirsiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey üye olmak ve link kısaltmak.
Kısaltmış olduğunuz linklere yapılan ziyaretlerden elde ettiğiniz kazançlar düzenli olarak ödenecektir.
Kazancınız Linke Tıklayan Ziyaretçi REKLAMI GEÇ dedikden sonra hemen Hesabınıza Geçmektedir.
CPM Her link için Farklılık Göstermektedir.

Flash Reklam ile Kazan

Siteleriniz de sadece 10 saniye süreyle ve saatte her ziyaretçiye sadece 1 kez yayınlanacak olan bu reklam ile yüksek oranlarda kazançlar elde edebileceksiniz.
Yapmanız gereken tek şey Link.TL’ye üye olmak veya üye girişi yapmak. Sonrasında Araçlar > Flash Reklamlar menüsü altında size sunulan javascript kodunu sitenizde ilgili alana ekleyerek ziyaretçileriniz üzerinden kazanç elde etmeye hemen başlayabilirsiniz. Site onayı olmaksızın hızlı bir şekilde tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz.
Flash Reklamlara ait istatistiklerinizi de yine aynı sayfa üzerinde görebilir ve son 7 günü karşılaştırabilrisiniz. Flash Reklam kazançları toplam bakiyenize yansımaktadır.
Flash Reklam ücretleri normal yayıncı ücretlerimizin yarısı oranındadır ve ilerleyen süreçte yükseltilebilir veya azaltılabilir.

Linkten Demosuna Bakabilirsiniz http://link.tl/public/demo/flash-ad/

Pop-UP Reklam

Bu reklam modeli ile mobil ve desktop ziyaretçileriniz için Popup açılmaktadır.
Fiyat bilgisi Yayıncı Ücretleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Araçlar menüsü altında yer alan Popup Reklam bölümünden Demo ve web sitenize eklemeniz gereken koda ulaşabilirsiniz. Kodu sitenize eklediğiniz zaman ziyaretçilerinize tıklama ile açılan popup gösterilir.
Veya Linkten Demosuna Bakabilirsiniz. http://link.tl/public/demo/mobile-ad/

Ayrıca Link.TL ye Sponsor Olarak Para kazanabilirsiniz. ( Benim Yaptığım Gibi )

Link.TL de Yapılan Duyuruyu Olduğu Gibi Paylaşıyorum.

Link.TL hakkında Türkiye ve Dünyada aşağıda belirttiğimiz forumlarda konu açan üyelerimiz konu linklerini bize destek talebi ile bildirdikleri taktirde Türkçe forumlarda ve blog tanıtımları için 1.00 TL ve yabancı forumlarda ve bloglarda yapılan tanıtımlar için 2.00 TL kazanç verilecektir. İçeriklerin dikkatli ve düzgün hazırlanmış olması gerekmektedir. Tanıtım yazısı içerisinde Link Kısaltma hizmeti, Flash Reklam ve Popup Reklam hizmetlerimizden bahsedilerek Araçlar menüsü altında yer alan reklam kodlarının bulunduğu sayfalardaki demo bağlantıları paylaşılabilir. Özensiz hazırlanmış tanıtım içerikleri için kazanç verilmeyecektir. Tanıtım yazılarınızda forum ve blog siteler siteleri izin veriyorsa eğer referans linkinizi eğer izin verilmiyorsa Üye ID numaranızı yazmanız zorunludur. Bunun sebebi içeriğin sizin tarafınızca hazırlanmış olduğunu anlayabilmektir. 15-12-2017 tarihinden itibaren yayınlanmış içerikler için ödeme yapılacaktır. Alexa sıralama değeri düşük sitelerde yapılan paylaşımlar için kesinlikle ödeme yapılmayacaktır. Bol kazançlar dileriz.

Neden Link.TL ?

Ülkelere göre değişen ücretlendirmesi ile 1000 tekil ziyaretçi üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz.
Tüm Kazançlarınızı Anlık Olarak Takip edebilirsiniz.
Ödeme Yöntemi: PayPal, Papara Hatta Bircoin ile Bile yapılmaktadır. Ödeme Para Birimi: Türk Lirası. Ödeme Alt Limiti: 20.00 TL. Ödeme Tarihleri: Her hafta cuma günü ödeme yapılır.

Ayrıca referans sistemi ile reklam satışlarında %10 kazanıyorsunuz! ( ÖMÜR BOYU )

Hemen Üye olmak isterseniz Referans Linkim:http://link.tl/?r=196523 Veya Referans Uzantısı. /?r=196523

Sizlere Kazancımı Gösteren bir Ekran Alıntısı Göstermek isterdim Fakat, Pek Şaşalı Bir Kazancım Henüz Bulunmamakta Bende Sisteme Yeni Dahil olanlardanım. ilk Ödememi Aldım ikinci Ödememi Bekliyorum.

Link TL Kısalt Kazan  Hakkında Detaylı Açıklamaları Sitemiz üzerinden yapmış olduk . Özellikle indirme Servisi ile çalışan bir siteniz varsa Tavsiye ederim Ödemeler En geç 24 saatte hesabınıza Geçiyor. Son güncelleme ile Birlikde Anlık olarak tıklamaları izleyebiliyorsunuz. Makaleme Aldığım Ödemelerin Kanıtı için Ve Diğer Özellikler için Ekran Görüntüsü ile Son veriyorum…

 

 

Link TL Kısalt Kazan

Makalemi 11.10.2018 Tarihi itibari ile Güncelledim.

Güncelleme Sebebi Aldığım ödemelerin bu günkü Halini Göstermek içindir.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

One thought on “Link TL Kısalt Kazan

  • 10.10.2018 itibari ile ödeme yöntemi olarak PayPal Seçeneğide eklenmiş. Bu Doğrultuda yabancı Alt üye Kazanmak için Güzel bir Fırsat olduğunu Düşünüyorum

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir