Baksen

PS Plus Essential Mayıs 2023 Oyunları Sızdırıldı

Yeni ayın PS Plus oyunları söz konusu olduğunda, gözlerimiz Sony Interactive Entertainment öncesinde Dealabs forumlarına dönüyor. Nedeni ise artık hepimizin tanıdığı ve güvenilir kaynak olarak yerini iyice sağlamlaştırmış olan billbil-kun. Kendisi uzun zamandır bu yöndeki sızıntıları oldukça iyi bir şekilde bizlere ulaştırıyor ve Mayıs ayı da bir yenisi olacakmış gibi görünüyor. Öyle ki, PS Plus Essential Mayıs 2023 oyunları sızdırıldı.

Kullanıcı tarafından yayınlanan yeni bilgilere göre, 2 Mayıs 2023 Salı günü indirmeye açılacak olan PS Plus Essential Mayıs 2023 oyunları GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders olarak açıklandı.

PS Plus Essential Mayıs 2023 Oyunları Detayları

  • GRID Legends (PS5, PS4)
  • Chivalry 2 (PS5, PS4)
  • Descenders (PS5, PS4)

GRID Legends (PS5, PS4)

Yeni yarış oyunu, oyuncuları klasik yarış pistlerine ve alışık olduğumuz şehirlerin sokaklarına götürecek. Daha önceki oyunlarda gördüğümüz şehirlerin yanı sıra yeni oyuna Londra ve Moskova da ekleniyor. Tüm pistlerde ve şehirlerde farklı araç türleri ile mücadele edecek iken, GRID World Series modu da geri dönüyor. Oyunculara farklı bir kariyer modu deneyimi sunan World Series, dünyanın dört bir yanındaki pistlerde yarışacak, karakterimizi en iyi yapmaya odaklandığımız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

GRID Legends daha detaylı bir kariyer modu bulunacak olup, hikayenin ise live-action yani gerçek oyuncularla çekilmiş görüntülerle aktarılacak iken sadece yarışların yer almayacağı; takım içi diplomasi ve pilotlar arası rekabet de olacak.

Chivalry 2 (PS5, PS4)

Ortaçağ filmlerindeki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci şahıs oyununda, kılıç savaşlarından alev oku yağmurlarına ve büyük kale kuşatmalarına kadar dönemin en meşhur anlarını yaşayabilmemiz mümkün oluyor

Descenders (PS5, PS4)

Descenders, ekstrem bir bisiklet yarışı oyunu oluyor. Amacımız ise dağın tepesinden eteğine kadar aksiyon dolu bir iniş deneyimi yaşamak. Elbette bu, yazdığımız kadar kolay bir şekilde olmuyor. Öyle ki, yolumuzun üzerinde rampalar, trenler, parkur alanında özenle hazırlanmış setler ve daha pek çok engel bulunuyor.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir