BaksenYaşam

Ropörtaj Adam Kimdir ? Hakkında Detaylı Bilgi

Ropörtaj Adam Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Sosyal Medya Hesapları Ve Fazlası…

 

Merhaba Baksen.Org Müdavimleri.. Youtube Kanalı ” Röportaj Adam ”  Olan Mahsun.

Bir Anda Sosyal Medyada Parladı. Başarılarının Devamını Dileyerek En beğendiğim Güncel Videosu Olan

Düğünde ” Siz Bizden Fazla Oynadınız ” Kavgası Videosunu Yayınlıyorum..

 

Merak Edip Araştırdım Ropörtaj Adam kimdir Diye. Zor Bulsamda Birkaç Sitede Bilgilerine Ulaştım…

Ropörtaj Adam’ın Gerçek ismi Nedir ? Diye Soracak olursanız Bir Arkadaşı Tam isminin Bilinmesini Hoş Karşılamayacağını Belirttiği için Yalnızca Adını Belirttim Sitemizde…

Ropörtaj Adam Kimdir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konuyu girmeden önce bu komedyenin sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşmak isterim

Facebook — Sayfası
İnstagram — Sayfası
Youtube — Kanalı

Röportaj adam hakkında

nereli ve kaç yaşında ?
Kendisi Adana doğumlu,Hala Adana ilinde yaşamaktadır. 25.06.1992 doğumlu olup Şuan 25 yaşındadır, 13 mayıs 2017 De nişanlanmıştır.

Röportaj adam hakkında : Eğitimi ?

Kendisi liseyi ve üniversiteyi Adana ilinde okumuştur, şuan hala Adana’da yaşamaktadır.

Ortaya çıkışı ve gizemliliği ise herkesi meraklandırıyor. Aslında internette bir takım araştırma yaptığınızda gerçek ismini ve facebook profilini bulabiliyorsunuz.
öncelikle röportaj adam denildiğinde herkesin aklına o komik trolleme videoları geliyor. Onun dışındaysa mizahşör ve komedyenin gerçekte kim olduğunu herkes merak ediyor.

Okuduğu okullar ise şöyle :
Çukurova University  ( Adana )
Fatih Ticaret Meslek Lisesi   ( Adana )

Röportaj adam hakkında : Nasıl ünlü oldu ?

Kendisi ilk başta sadece facebook sitesinde kendi profilinden paylaşımlar yapmaktaydı. Gözle görülür başarısı yanında olumlu tepkiler alınca bunu sırasıyla instagram ve youtube taşıdı. Yeni kimliği ile son dönem de hayli bir popüler fenomen.

 

Röportaj adam hakkında : Mesleği ?

Röportaj adam olarak tanınan Mahsun isimli mizahşör kardeşimiz, İnternet dünyasında webmasterdır. Seo,Css,· Corel CorelDRAW, wordpress ve sosyal medya hakkında uzmanlıkları bilgileri vardır.

 

Kısaca : son zamanlarda sosyal medya fenomenleri artmakta bunların bazıları gerçekten başarılı bazıları ise sadece sosyal medyanın abartısı olduğunu düşünmekteyim. Röportaj adam ise burada başarılı diye bileceğimiz bir fenomen işini hakkıyla yerine getirten insanları güldüren birisi. Eminim bir kaç hafta içerisinde tüm sosyal gündemi başarısını konuşacaktır. Umarım daha iyi yerlere gelebilir böyle kaliteli başarılı ve işini bilen kişiler olduktan sonra, sosyal medya konusundaki ümitsizlik ve karamsarlık düşüncelerimiz bir nebze azalır, aşağı bölümde yer alan röportaj adam’ın en son videolarını izlemenizi tavsiye ederim.

 Röportaj adam kim ve neler yapıyor ?

Röportaj adam sosyal medya, sitelerinde ulusal kanal haberlerini, editleyerek trolleyen bir mizahşördür. İlk ortaya çıkışı Facebook sitesinde gerçekleşmiştir, ilk zamanlarda politik gündemi eleştirerek trollemekteydi bunu ise kendi arkadaşları arasında paylaşmaktaydı.

Edit: Video Güncellenmiştir. ( Bilmediğim Bir Sebepten Ötürü Video Silinmiş )

Röportaj Adam Kimdir ? isimli makalemizin Sonuna Geldik Yorum Yapmayı Unutmayınız

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir