Program Yazılım Oyun indir

Street Fighter Filmi Yönetmenlerini Buldu

Yeni duyurulan Street Fighter filminin yönetmenleri belli oldu. İddialara göre filmi, korku projeleri ile ün yapan Danny ve Michael Philippou yönetecek. İkili daha önce YouTube’da başladıkları kariyerlerini, Talk to Me isimli uzun metraj film projeleri ile taçlandırmıştı.

Deadline’ın haberine göre şu anda netleşmiş bir durum yok. Öte yandan Philippou kardeşlerin en yakın aday olduğu belirtilmiş. Bu yıl vizyona giren Talk to Me isimli film, eleştirmenlerden olumlu yorumlar almayı başarmıştı. İkilinin Street Fighter projesinden de 7 haneli bir ücret alacağı gündemde.

  • Yeni Bir Street Fighter Filmi Yolda!

Street Fighter projesine dahil olacak isimler ise henüz belli olmadı. Uyarlamanın oyuncu kadrosunun yanı sıra, hikayesi de tam olarak bilinmiyor. Bununla birlikte Deadline’ın haberine göre cast çalışmaları şu anda hızlandırılmış durumda. Yani yakın zamanda bununla ilgili bilgiler de elimize ulaşacaktır.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir