Program Yazılım Oyun indir

The Invincible Oynanış Videoları Yayınlandı

IGN ve Cycu1 Youtube kanalları üzerinden yeni The Invincible oynanış videoları yayınlandı. Toplamda yirmi yedi dakikaya yakın olan oynanış videolarını kaçırmayın. Detaylar haberimizde.

The Witcher 3: Wild Hunt, Dying Light ve Cyberpunk 2077 gibi önemli oyunlar üzerinde çalışmış olan geliştiricilerin bulunduğu Starward Industries tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve 11 bit studios tarafından da yayınlanacak olan The Invincible, bu yıl içerisinde satışa sunulacak.

The Invincible Oynanış Videoları

Türkçe altyazı ve arayüz desteğine sahip olacak oyun için yayınlanan oynanış videolarından on dakikalık olan ilki IGN Youtube kanalına yüklenmiş ve ilk bölümler gösteriliyor.

Cycu1 tarafından yayınlanan ise on yedi dakikaya yakın ve 4K UHD çözünürlükte ve Epic ayarlarda sırasıyla Kalite, Dengeli, Performans ve Ultra Performans olmak üzere tüm FSR 2.2 modları gösteriliyor. Başlıkta da belirtildiği üzere 16 GB GeForce RTX 4080 kullanılan videoda, ne ilginçtir ki DLSS ayarının hiçbir şekilde seçilmediği dikkat çekiyor. Kullanıcı her iki teknoloji için ayrı ayrı videolar hazırlayacak olup, önceliği AMD tarafına vermeyi uygun bulmuş gibi görünüyor. Ancak bu noktada seçilen görselin kafa karıştırıcı olduğunu da söylemek gerek.

The Invincible Konusu

Birinci kişi bilim-kurgu oyununda, Regis III isimli yabancı bir gezegende uyanan bir bilim insanı rolünde olacağız.

Yıldızlar arası bilimsel bir araştırma söz konusuyken, kendimizi çok geçmeden yaşam ile ölüm arasında geçen bir kurtarma görevinde bulacağız. İniş yaptıktan sonra, her şeyin çok çabuk bir şekilde tersine döndüğü gezegende hayatta kalabilmek için hem içgüdülerimize güvenmek hem de gelişmiş uzay ekipmanlarıyla kayıp mürettebat üyelerini bulmak durumunda olacağız. Tehlikeli sırların bizi beklediği Regis III, derinliklerine inerken yalnız olmadığımızı bize gösterecek. Elbette belirli bir noktadan sonra, artık geri dönüş yolumuz da kapanmış olacak.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir