Program Yazılım Oyun indir

Titanfall’un Yönetmeninden Yeni Proje Açıklaması

Yanlış zamanda yanlış yerde olan oyunlar listesi yapsak ilk sıraya yazacağımız isimlerden biri Titanfall olurdu muhtemelen. Fakat Titanfall’dan beri Respawn için işlerin iyi gittiği de ortada. Uzun süredir Respawn bünyesinde çalışan serinin yönetmeni Steve Fukuda, yakalanan bu rüzgar ile birlikte yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlamış.

Respawn’ın patronu Vince Zampella, Axios ekibine verdiği röportajda bu müjdeli haberi duyurdu. Duyurunun hemen ardından projenin yeni bir Titanfall oyunu olmadığını da ifade eden yönetici, Fukuda’nın “bambaşka” bir proje üzerinde çalıştığının altını çizdi. Proje üzerinde çalışan ekibin oldukça küçük olduğu belirtilmiş.

  • Respawn, 10-15 Yıl Ömür Biçtiği Apex Legends İçin Bir Stüdyo Daha Açıyor

Zampella’nın “yeni bir şey” olarak tanımladığı bu proje, bambaşka bir IP olabilir. Apex Legends ve Titanfall serisi ile FPS konusunda oldukça yetenekli olduğunu gösteren stüdyo, yeni bir FPS üzerinde çalışıyor olabilir. Bazı iddialara göre ise Fukuda ve ekibi, bambaşka bir prototip üzerinde yeni oynanış mekanikleri deneyerek ortaya yeni ve hibrit bir tür çıkarmayı amaçlıyor.

Yine de Fukuda’nın yıllar boyunca Infinity Ward’da çalıştığının altını çizmek gerek. CoD2, Modern Warfare ve Modern Warfare 2 gibi oyunlarda tasarımcılık yapan Fukuda’nın, bir FPS projesinin başına geçmiş olabileceği fikri kulağa oldukça mantıklı geliyor.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir