Program Yazılım Oyun indir

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (4 Mayıs)

Amerika menşeli şirket, bizleri haftada ikişer oyun ile sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyebileceğimiz ücretsiz Epic Games Store oyunları da indirmeye açıldı. Detaylar haberimizde.

Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan Against All Odds, Horizon Chase Turbo ve Kao the Kangroo, geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldı. Her ikisini de 11 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki hafta ise içeriğinde Jungle Adventure, Luxury Party ve Fashion Street olmak üzere The Sims 4 Bundle var.

Against All Odds Hakkında

Sular kesildi. Kira ödenecek. İş yok. Zengin olma zamanı. Slaughter League’e gir, bir dizi baş döndürücü ve ölümcül çok oyunculu yarışta her şeye rağmen kazanmayı başar. Bu rekabetçi, çok oyunculu platform parti oyununda yalnızca bir kazanan olabilir, arkadaşlıklara elveda de!

Horizon Chase Turbo Hakkında

Tüm zamanların en kapsamlı poker simülasyonuna hoş geldin. Küresel Poker Tour ile profesyonel bir poker oyuncusunun hayatını yaşa. Ardından bir Club’a katılarak çevrimiçi turnuvalarda ismini duyur.

Kao the Kangroo Hakkında

Kanguru Kao eğlence, keşif, macera ve gizemin müthiş bir şekilde bir araya geldiği, harika görünen 3 boyutlu bir platform oyunu! Babasının ortadan kaybolmasının ardında yatan sırları öğrenmek için unutulmaz bir yolculuğa çıkan enerjik tüy yumağı Kao’ya katıl. Onunla birlikte tehlikelerle, bulmacalarla ve düşmanlarla dolu çok sayıda bölgede yol al. Her köşe başında bambaşka bir ipucu bul ve yeryüzünün altında kaynayan gizli bir dünyayı ortaya çıkar.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir