Program Yazılım Oyun indir

Adobe Audition CS6 Full + Crack indir

Adobe Audition CS6 Full

Sesle ilgili işlemler için Adobe sayesinde mükemmel bir programla daha karşı karşıyayız. Bu program sayesinde işlemler daha hızlı ilerleyebilecek. Bunun nedeni de programın pratik kullanım sağlamasıdır. Adobe Audition CS6 Sistem Gereksinimleri açısından da çok yüksek bir beklentide değil. Profesyonel firmaların yanı sıra bireysel kullanıma da uygun olan bu program her sistemde rahatlıkla kullanılabilecek özellikte. Program özellikle klip yapımlarında ve düzenlemelerinde kullanılıyor. Klip uzatma ve farklı düzenlemeler bakımından kullanışlı bir program. Müzik üretme ve klip düzenleme işlevleri sayesinde istenen kaliteli çalışmaların önünü açmaktadır. Gördüğümüz kliplerdeki profesyonel çalışmalar bu program ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Adobe Audition Cs6 Full indir.Adobe Cs6 indir

Adobe Audition CS6 Full Sistem Gereksinimleri

Adobe Audition Cs6 Full Windows için :

 • Intel ® Core ™ 2 Duo veya AMD Phenom® II işlemci
 • Service Pack 3 veya Service Pack 1’de Adobe ® Creative Suite® 5.5 ile Windows 7 ve CS6 uygulamaları ile Microsoft ® Windows ® XP de Windows 8 ve Windows için 8.1 destekler. Windows 8 desteği hakkında daha fazla bilgi için CS6 SSS bölümüne bakın. *
 • 1 GB RAM; HDV ve HD yürütme için 2 GB
 • Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı 2 GB; yükleme sırasında ek boş alan (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1280 x 800 ekran
 • OpenGL 2.0-uyumlu ekran adaptörü
 • ASIO protokolü veya Microsoft WDM / MME ile uyumlu ses kartı
 • DVD ortamından kurulumu için DVD-ROM sürücüsü
 • QuickTime QuickTime özellikleri için gerekli yazılımı 7.6.6
 • USB arabirimi veya MIDI arayüzü (cihazınız için üreticinin teknik özelliklere bakın) harici kontrol yüzeyi desteği için gerekli olabilecek
 • İsteğe bağlı olarak CD yazma için optik sürücü
 • Bu yazılım aktivasyon olmadan çalışmaz. Genişbant internet bağlantısı ve kayıt çevrimiçi hizmetlere yazılım aktivasyon, abonelik doğrulama ve erişim için gereklidir. * Telefon aktivasyon mevcut değildir.

Adobe Audition Cs6 Full Mac için :

 • Çok çekirdekli Intel işlemci
 • Mac OS X v10.6.8 veya v10.7. Intel tabanlı sistemler üzerine yüklendiğinde Adobe Creative Suite 5, CS5.5 ve CS6 uygulamaları Mac OS X Mountain Lion (v10.8) destekler. **
 • 1 GB RAM; HDV ve HD yürütme için 2 GB
 • Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı 2 GB; yükleme sırasında ek boş alan (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına bir harf duyarlı dosya sistemi kullanan ya da bir birimde yüklenemez)
 • 1280 x 800 ekran
 • OpenGL 2.0 özellikli sistem; Optimum video oynatma performansı için opsiyonel GPU
 • DVD ortamından kurulumu için DVD-ROM sürücüsü
 • QuickTime ve QuickTime özellikleri için gerekli yazılımı 7.6.6
 • USB arabirimi veya MIDI ara yüzü (cihazınız için üreticinin teknik özelliklere bakın) harici kontrol yüzeyi desteği için gerekli olabilecek
 • İsteğe bağlı: CD yazma için optik sürücü (SuperDrive’ı önerilir.
 • Bu yazılım aktivasyon olmadan çalışmaz. Genişbant internet bağlantısı ve kayıt çevrimiçi hizmetlere yazılım aktivasyon, abonelik doğrulama ve erişim için gereklidir. Telefon aktivasyon mevcut değildir. 

Adobe audition, profesyonel bir ses oluşturma, miksleme ve düzenleme programıdır. Tek başına sesler için iş istasyonu sağlamak ve en kaliteli işleri en kısa sürede yapabilmemiz için tasarlanmıştır. Bunların yanı sıra çeşitli ses efektleri ekleme, farklı ses dosyalarını birleştirme ve ayırma gibi işlemlerde de kullanılmaktadır. Üzerinde çalışılan seslerin dengeleri ile oynanılarak stüdyo kalitesinde sesler elde edilebilmektedir.

Parazitleri Kaldırın
İstemediğiniz sesleri ve arka plan gürültülerini ortadan kaldırın.

Sesleri Baştan Oluşturun
İçerdiği elliden fazla efekt ve binlerce 32 bit müzik ile sesleri baştan oluşturun.

Ayrıntılara Odaklanın
Gerçek zamanlı ses izleme özelliği ile ayrıntılara odaklanın ve a kalite işlere imza atın.

Ayrıntılı Bilgi ( Meraklısı için ) 

Creative Suite 6, tasarım, web ve video profesyonelleri için önemli değişiklikler sunuyor. 14 CS6 uygulaması ve dört Creative Suite (Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium, Adobe Creative Suite 6 Design Standard, Adobe Creative Suite 6 Production Premium ve Adobe Creative Suite 6 Master Collection) için güçlü yeni sürümler, Adobe’nin yaratıcı pazarlarda devam eden yenilikçiliğini gösteriyor.

Tasarımcıların kod yazmadan HTML5 web siteleri oluşturmasını sağlayan yepyeni bir uygulama olan Adobe Muse aracı da duyurulan yenilikler arasında.

Adobe Dijital Ortam Kıdemli Başkan Yardımcısı David Wadhwani, “Tasarımcılar, en iyi ürünlerimizin dönüm noktası olan CS6 ile birçok yeniliğe kavuştu” dedi ve ekledi; “CS6 tasarım, web ve video profesyonellerinin yüksek düzeyde etkili içerikler ve uygulamalar sunması için gereken her şeye sahip. Yeni ürünlerle, yeni mobil iş akışları ve gelişmiş yayınlama özellikleri getiriyoruz.”

Adobe Akdeniz Ülkeleri Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, “Adobe olarak amacımız, dijital deneyimlerle dünyayı değiştirmek. Creative Suite 6 ile birlikte tüm tasarımcıların işlerini kolaylaştırıyoruz, onları birbirlerine yakınlaştırıyor ve tasarlamanın sihrini herkese taşıyoruz. Özellikle tabletlerin tasarımcılar için çok önemli bir fırsat olduğuna inanıyoruz.Tasarımcılar artık tabletleri, sadece bilgi tüketmek için değil içerik yaratmak için de kullanıyor. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere dayanarak, her 4 tasarımcıdan 3’ünün tabletlerini içerik yaratmak için de kullanmak istediklerini ortaya çıkardık ve bu ihtiyaca yanıt vermek istedik. İşte bu süreçleri kolaylaştıracak özellikleri, Creative Suite 6’da bir araya getirdik. Ayrıca Adobe, HTML araçları sağlama konusunda dünya lideri ve tasarımcıların iOS, Android, Windows Mobile veya Symbian gibi farklı cihazlar ve platformlarda etkili ve verimli çalışmasını sağlıyor.”

CS6 tarasımcılar dinlenerek geliştirildi

Adobe Photoshop CS6InDesign CS6 ve Illustrator CS6 uygulamalarındaki performans ve iş akışı iyileştirmeleri; baskı, web ve mobil projelerinde önemli zaman tasarrufu elde edilmesini sağlayacak.

– Tasarımcılar, Photoshop CS6 uygulamasında Adobe Mercury Graphics Enginetarafından çalıştırılan ve Liquify, Puppet Warp, Transform ve Lighting Effects gibi gerekli düzenleme araçlarını da kapsayan, anında gösterime yakın hızdaki sonuca olanak tanıyan inanılmaz performansı yaşayacaklar.

– Adobe, gelişmiş yeni İçeriğe Duyarlı Düzeltme ve İçeriğe Duyarlı Taşımaözellikleriyle Photoshop’un benzersiz İçeriğe Duyarlı işlevlerini daha da zenginleştirdi.

– Illustrator CS6 artık, yeni Görüntü İzleme Altyapısı, Desen Oluşturma ve Gradyan Dokunuş özelliklerini de kapsayan yepyeni ve modern bir arayüzesahip.  Mercury performans sistemi, Mac OS ve Windows için 64 bit desteğini de kapsayan hızı ve dengeyi sağlıyor.

– InDesign CS6 ise yeni Adaptif Tasarım Araçları (Alternatif Yerleşim, Sıvı Yerleşimi, İçerik Toplama Araçları ve Bağlantılı İçerik) sayesinde yayımlama, tek bir içerik setinden alınan birden çok yerleşim düzeni oluşturmayıkolaylaştırmada hala parlayan bir yıldız olmayı sürdürüyor.

– Radikal yenilikleri ile dikkat çeken yepyeni bir uygulama olan Adobe Muse, tasarımcılara kod yazmadan HTML5 web sitesi oluşturmaya ve yayımlamaya olanak tanıyor.

Adobe sunduğu HTML5 aracı ile web profesyonellerine çifte kolaylık sağlıyor

Yenilikçi yeni iş akışları ve Adobe araçları arasında sunulan eş özellikler, günümüz web tasarımcılarının, geliştiricilerinin ve interaktif ortam yaratıcılarının yaratma sürecini kolaylaştırıyor.

– Web profesyonelleri, Adobe Edge Preview ile oluşturulan HTML5 animasyonlarını Dreamweaver projelerine rahatça ekleyebilecek, bu da HTML5 web standardındaki araç üretimi açısından Adobe’nin tartışmasız sektör liderliğini sağlamlaştıracak.

– Dreamweaver CS6, sıvı kafes yerleşimleri oluşturma özelliğiyle telefon, tablet ve masaüstü için manuel olarak ayrı ayrı CSS tabanlı arayüz oluşturma ve yapılandırma işini ortadan kaldırarak, tepkisel web tasarımı yapma zorluğununüstesinden geliyor.

– Adobe’nin kısa süre önce piyasaya çıkan PhoneGap Build hizmetiyle bütünleşik çalışması sayesinde Dreamweaver CS6, web profesyonelinin beceri setinin eksiksiz olmasına yardımcı oluyor ve çoklu platformlarda yerel mobil uygulamalar oluşturulmasına da olanak sağlıyor.

– Flash Professional CS6 kullanıcıları, Flash Professional Toolkit for CreateJSkullanarak kolayca çeviri yapabiliyor ve becerilerini HTML5 ortamına aktarabilecek.  Flash Professional CS6, tasarımcılara ayrıca heyecanlı ve etkileyici oyun deneyimi oluşturmada da yardım ediyor. Yapılan iyileştirmeler, iş akışlarını ve performansı geliştiren hareketli katmanlar oluşturma olanağı da sunuyor.

– En yeni Adobe Flash Player ve AIR yayın süresini destekleyen standart yerel uzantılar ile yeni ambalaj seçenekleri, uygulamanın Android ve iOS cihazlarınateslimini yaygınlaştırıyor ve kolaylaştırıyor.

Production Premium CS6 video yaratıcılığının sınırlarını zorluyor

Önemli performans iyileştirmelerini içeren ve video düzenleyicileri için yine kendileri tarafından yeniden tasarlanan Adobe Creative Suite 6 Production Premium içindeki araçlar, profesyonel videoda yeni bir standart belirliyor.

Adobe Audition Cs6 Full

– Düzinelerce yeni özellik içeren Adobe Premiere Pro CS6, sunduğu yeni ve şık düzenleme ortamıyla her türlü profesyonel video iş akışının merkezi haline geliyor. Güçlü Adobe Mercury Playback Engine, artık MacBook Pro’lardaki OpenCL özelliğini destekliyor.

– Son 10 yıldaki en önemli After Effects sürümü olan After Effects CS6, her zamankinden daha hızlı ve daha esnek. Global Performance Cache özelliğiyle önizlemeler kaydediliyor ve kullanıma hazır durumda, projeler arasında gidip gelme süresi artık çok kısa hale geliyor.

– Production Premium içine yeni eklenen Adobe Prelude CS6, günlük oluşturmayı ve üretim sonrasının yorucu iş akışlarını kolaylaştırıyor; Adobe SpeedGrade de, film tamamlama ve renklendirme konusunda güçlü son işlem araçları sunuyor.

– Adobe Audition CS6, sesle ilgili üretim sonrası işlemleri hızlandırıyor: gerçek zamanlı klip uzatma özelliği klipleri belirli bir kalıba uydurmada kolaylık sağlıyor; Automatic Speech Alignment (Konuşmayı Otomatik Ayırma) özelliği de otomatik konuşma analizlerinde yeni ve güçlü bir altyapı sunuyor.

– Yeni bir üçüncü parti donanım entegrasyon API’sı olan Adobe Mercury Transmit; AJA, Blackmagic Design ve Matrox gibi üçüncü parti kartlarla video izleme yayınının doğrudan Mercury Playback Engine altyapısına bağlanmasına olanak tanıyor.

Adobe ayrıca, yaratıcı çalışmaları oluşturmak, paylaşmak ve sunmak için merkezi bir konum sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki yaratıcı alanlarda çalışan kişiler için oyunun kurallarını tamamıyla değiştirecek yepyeni bir araç ve hizmet sağlama yöntemi olan Adobe Creative Cloud’u belirli ülkelerde piyasaya sundu.

Adobe CEO’su Shantanu Narayen “Okul çocuklarından yaratıcı profesyonellerekadar, yaratıcı olma isteği evrenseldir ve yaratıcılık kıvılcımını ateşler. İşte bu istek, hiç bu kadar hayati olmamıştı“ şeklinde düşüncelerini aktardı ve sözlerine şöyle devam etti: “İlham nerede ve ne zaman gelirse gelsin, fikirlerinizi yakalamak, ayrıntılandırmak ve yayımlamak için Adobe hep yanınızda olacak.”

Adobe Audition Cs6 Full Kurulum Hakkında Sorunlarınızı Yorumlar Kısmından Bizlere Ulaştırabilirsiniz.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir