Baksen

Bohemia Interactive’in DayZ 2 Üzerinde Çalıştığı Ortaya Çıktı: İşte Detaylar

 
Açık dünya hayatta kalma oyunu DayZ geliştiricisi Bohemia Interactive’in devam oyunu üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu haber birçok yeni projenin ve detayın ortaya çıktığı Microsoft’un Activision Blizzard satın alım sürecinde gerçekleşen davalardan geliyor.
  
Duyurulmamış oyunları açıklayan e-posta içeriği ortaya çıktı
 
 
 
Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alım süreci şu anda devam ediyor. Microsoft şu anda FTC (ABD Federal Ticaret Komisyonu) ile bir dava sürecinde bulunuyor. Bu kapsamda taraflar çeşitli kanıtlar sunuyor ve son zamanlarda birçok yeni haber de buradan geliyor. Şimdi ise bu haberlere bir yenisi daha ekleniyor ve duyurulmamış oyunları açıklayan bir e-posta içeriğinin yayınlandığı belirtiliyor. 
 
Bu kapsamda ortaya çıkan belgede Bohemia ekibinin şu anda üç farklı oyun üzerinde çalıştığını görebiliyoruz. Aralarında DayZ 2’nin de yer aldığı belgede Arma Reforged ve Arma 4 oyunları da bulunuyor. 
 
 
 
Merak edenler için Arma Reforger şu anda Erken Erişim olarak yayınlanmış durumda. Steam incelemeleri ise karışık.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version