Baksen

Red Dead Redemption Remastered mı Geliyor? İşte Heyecanlandıran Detay

 
Rockstar Games tarafından 2010 yılında oyunculara sunulan aksiyon macera oyunu Red Dead Redemption için yeni bir haber ortaya çıktı. Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi, 15 Haziran tarihinde Red Dead Redemption için yeni bir derecelendirme yayınladı. Bu yeni derecelendirme durumu yeniden düzenlenmiş sürümün habercisi olabilir.
 
Yeni derecelendirme detayları
 
 
 
Kore Oyun Derecelendirme kurulu tarafından Red Dead Redemption oyunu için yapılan bu yeni derecelendirme “CC-NV-230615-001” sınıflandırma numarasını taşıyor. “NV” konsol oyunlarını, “NP” ise PC oyunlarını ifade ediyor. Belgede yer alan Konsol derecelendirmesi, PC sürümünün olmayacağı anlamına gelmiyor.
 
Yeni derecelendirmeler genel olarak yeni bir sürümün ortaya çıkacağı sinyallerini taşıyor. Dolayısıyla yakın zamanda oyunun yeni bir sürümü karşımıza çıkabilir.
 
Red Dead Redemption ilk olarak 18 Mayıs 2010’da PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Oyunun PC sürümü veya yeniden düzenlenmiş sürümü henüz bulunmuyor.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version