Baksen

PlayStation Plus’ın Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı

 
Sony tarafından kullanıcılara sunulan PlayStation Plus hizmetine her ay yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Her ay yeni oyunları merakla bekleyen oyuncular Temmuz ayının oyunlarının duyurusunu beklemeye koyuluyor. Ancak bu oyunlar şu anda sızdırılmış durumda.
 
PlayStation Plus Essential oyunları resmi duyurudan önce sızdırıldı
 
 
 
Eylül 2021’den bu yana neredeyse her ay PlayStation Plus oyunlarını doğru bir şekilde sızdıran  Dealabs kullanıcısı billbil-kun Temmuz ayında gelecek olan oyunları da açıkladı. Billbil-kun’a göre Temmuz ayında Call of Duty Black Ops Cold War (PS5, PS4), Alan Wake Remastered (PS5, PS4) ve Endling: Extinction is Forever (PS5, PS4) yer alıyor. Oyunlar 2 Temmuz’dan itibaren mevcut olmayı bekliyor.
 
Öte yandan Haziran ayının ücretsiz oyunları arasında NBA 2K23 (PS5, PS4), Jurassic World Evolution 2 (PS5, PS4) ve Trek to Yomi (PS5, PS4) yer alıyor. Bu oyunları da 3 Temmuz’a elde edebilirsiniz
 
Diğer taraftan yukarıda bahsettiğimiz “Essential”, abonelere her ay birkaç ücretsiz oyun sunan PlayStation Plus üyelik seçenekleri arasında yer alıyor. 

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version