Baksen

Fortnite’ın Resmi Birinci Şahıs Modundan Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

 
Epic Games tarafından oyunculara sunulan battle royale oyunu Fortnite için yeni ve resmi bir mod geliyor. Birinci şahıs modu olarak karşımıza çıkmayı bekleyen modun ekran görüntüleri sızdırılmış durumda. Üçüncü şahıs moduyla beraber oynanan Fortnite için bu yeni mod kamera bakış açısını değiştiriyor.
 
Görüntüler geliştirmenin ilk aşamalarından
 
 
 
Kamera bakış açılarının değişmesi elbette oyuncuların görüş açılarını ve oynanış biçimlerini değiştiriyor. En basit söylemle üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla görünmeden bir nesnenin arkasından rakip oyuncuları gözetleyebilirken birinci şahıs kamera bakış açısında bu mümkün olmuyor. Rakibi görmek için sağdan soldan veya üstten bir bakış atmanız gerekiyor. 
 
Oynanış biçimini ve stilini değiştiren resmi birinci şahıs modunun raporlara göre 4. Bölüm / 2. ile beraber oyuna dahil edileceği belirtiliyor. Moddan sızdırılan görüntüler ise geliştirmenin ilk aşamalarından yani alfa/beta sürümünden içerikler olarak karşımıza çıkıyor.
 
Görüntülere ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz
 
– Birinci şahıs mod görüntüleri

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version