BaksenGençlikGundemKızlar AlemiYaşam

Bunları Giy Sevgilisiz Kal

Sevgilisiz Kalmak istiyorsanız Mutlaka Bunları Giymelisiniz. işte Sizler için Özenle Seçilmiş Kıyafet Ve Aksesuarlar. ( Eğlence Amaçlıdır )

Ben seni arkadaş olarak görüyorum tarzı yalanlara ihtiyacınız yok. İşte sizi bu durumdan kurtarmak için üretilmiş özel kıyafetler.

Sevgilisiz Kalmak istemiyorsanız…

Aslında bu yazımız Geyik Bilgiler Amaçlı Paylaşılmıştır. Çok Dikkate alınacak Bir şey değildir.

Her şeyin bir dış görünüşü, bir de iç yüzü vardır. Onun için yalnız dış görünüşe bakarak yargıya varmak insanı aldatabilir. Dış görünüş her zaman insanı yanıltabilir, önemli olan iç güzelliktir, bunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız.

Aslında görüntüye de dikkat etmek karşıdaki insanlara da saygının bir gereğidir. İnsan değer verdiği kişilerin karşısına pijamasıyla çıkmaz. (Ne yazık ki, biz bu ülkede başbakanı pijama ile karşılayanları da gördük) Öyleyse giyilen kıyafetin düzeni, uyumu, temizliği kendimize olan saygımız kadar karşımızdaki kişilere karşı da saygımızı yansıtır.


Dış görünüşler her zaman bizi aldatabilir. Bir kimsenin iyi veya kötü olduğunu, dış görüntüsüne bakarak değil, bilgisine, görgüsüne, eğitimine, kültürüne bakarak anlarız.


insanlar kıyafetleriyle karşılanır, fikirleriyle uğurlanır

Peki siz Ne düşünüyorsunuz. Bunları Giyen veya Kullanan Böyle kişiler Hakkındaki Fikirlerinzi bizimle Paylaşmak için yorum yapabilirsiniz.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir