GençlikMagazin

Çağatay Akman’dan tepki çeken paylaşım

18 yaşındaki şarkıcı Çağatay Akman Twitter hesabından ‘Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…’ dir   yazdı.  Çağatay Akman’ın bu tweet’ine eleştiri yağdı…

 

Gece Gölgenin Rahatına Bak‘ şarkısıyla Youtube’da 200 milyon dinlenme sayısına ulaşan genç şarkıcı Çağatay Akman, sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşımda bulundu.

Çağatay Akman Twitter’dan “Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…” yazdı.

“BAK! SESSİZ SESSİZ HAPŞIRAN NASIL KENDİNİ BELLİ ETTİ”

 

Genç yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan Çağatay Akman, Twitter’dan yaptığı paylaşımla takipçilerini şoke etti

“Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…dir” mesajını yazan Çağatay Akman, bir Twitter kullanıcısının “Senin gibi dar görüşlü saçma sapan düşünceli insanlar 100 milyon tık alıyo, sanat yerlerde resmen… yazık be” tepkisi üzerine tepki çeken bir paylaşım daha yaptı.

18 yaşındaki şarkıcı, “Bak bak sessiz hapşuran nasıl kendini belli ediyor” karşılığını verdi.

Bu yazışmaların ardından Twitter hesabını gizleyen Çağatay Akman hesabını tekrar açık duruma getirdi.

 

ÇAĞATAY AKMAN’IN  GÖNDERDİĞİ O  TWEET:

 


 

 

 

 

 

 

ÖZRÜ KABAHATİNDEN BÜYÜK!

Sosyal medyada attığı  tweetlerden sonra tepki alınca Çağatay Akman çark etti.  Çağatay Akman yaptığı yazılı açıklamada özür dilemek yerine bahane uydurmayı tercih etti.

İşte o açıklama: “2 gün önce Çağatay Akman’ın Twitter hesabı, kısa bir süreliğine kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmiş ve onun adıyla iki paylaşım yapılmıştır. Sanatçımız kendisine ait olmayan bu paylaşım  yüzünden bazı kesimler tarafından hedef haline getirilmek istenmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi, sanatçımızın bundan sonra da kimsenin bireysel tercihleri ile ilgili fikirlerini, siyasi eğilim ve kişileri rencide ediciiletileri  sosyal medya hesaplarından paylaşma gibi bir tercihi olmayacaktır. Saygılarımızla”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her Ne Olduysa Bilmiyoruz Ama… Çağatay Akman Gibi Birinin Twitter Hesabının Kötü Niyetli Kişilerin Eline Geçtiğini Düşünmüyorum. Bunu Kendisinin Yapıp Daha Sonra Aldığı Tepkilerden Sonra Bunu Bahane Ettiğini Düşünüyorum.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version