Sinema

Çılgın Hırsız 3

Çılgın Hırsız 3 izle Veya indirin.

Çılgın Hırsız 3

 

 

Ünlü animasyon serisi Çılgın Hırsız, üçüncü filmiyle geri dönüyor. Gru ve küçük sarı köleleri maceralarına tüm hızlarıyla devam ediyor. 25 Ağustos’ta vizyona girecek Despicable Me 3

Çılgın Hırsız 3 filminin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda ikilisi üstleniyor.

 

Arama motorlarında En Çok Sorgulanan Kelimeler Şöyledir .

Çılgın Hırsız 3 izle, Çılgın Hırsız 3 full izle, Çılgın Hırsız 3 türkçe dublaj izle, Çılgın Hırsız 3 hd izle,

Film Hakkında Detaylı bilgiler: Sevimli Gru, Balthazar Bratt ile arasında yaşanan mücadelenin ardından suç dünyasından uzaklaşmaya karar verir. Fakat boş gezmekten hiç hoşnut değildir. Bu bekleme olayını sonlandırırmaya karar verirken, Dru isminde bir ikiz kardeşi olduğunu yıllar sonra öğrenir. Dru zengin ve başarılı biri olarak hayatına devam ederken Gru ise onun hayatına girerek macera dolu bir yolculuğun içerisine sürükler.

6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun film

Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir.

Orijinal adı

Despicable Me 3 /  Çılgın Hırsız 3

Dağıtımcı UIP Türkiye
Yapım yılı 2017
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar4 başlık
Türkiye Gişe Rakamları205 Bin + kişi izlemiş
Bütçe $80.000.000 dlls
Dil İngilizce
Görüntü formatı 
Renk Renkli
Ses formatı 
Yapım formatı 
Viza numarası 

Baksen.Org  Eleştirisi

Çılgın Hırsız üçüncü seriye ulaşıp boyut değiştiren filmlerden. Kahramanımız Gru yıllar içinde yaşadığı deneyimleri bünyesinde iyi harmanlayıp kötü adamlığa veda eden bir iyilik meleğine dönüştü adeta. Bu kaygı bir animasyon olup çocukları hedeflemesinden de olabilir, ana karakterin kötülüğüyle devam etmek istememekten de… Yani ilk bölümde minimoyları yaratıp onlarında yardımıyla ‘aydede çalma’ hikayesiyle harmanlanan bünyesi üç yetim küçük kızın yumuşatmasıyla artık çalınmış bir kalbe sahip oluyordu. İkinci bölümde Lucy ile aşkı keşfeden ve kızların deyimiyle tam bir minnoşa dönüşen adamın macerasını izlemiştik.

Bu yumuşatma girişimlerinin filmi freni boşalmış bir araç gibi soluksuz bıraktığını söylemek mümkün, zayıflamış bir anlatım ve kurtarıcı rolü üstelenen minimoyların yardımı vardı sadece. Üçüncüsünde birbirine karışmış iyilik ve kötülük kavramlarını bir ikiz kardeşin varlığıyla oluşturup dindirmeye çalışan aksiyonvari bir Çılgın Hırsız izledik. Hikaye Gru’yu bölüp Dru adında bir ikiz kardeşin zenginlik hırslarıyla kötülüğü tekrar canlandirmaya çalışıyor. Ama Gru’nun aksine sırma saçlı ve çok zengin olan kardeşin kötülüğü de salt kötülük olamıyor çocuk kahraman Balthazar Bratt karşısında.

Çocuk kahramanın büyüyünce oluşan kenara atılmalı trajedisi burada yok edilmesi gereken kötülük kıvamında. Yaramazlık yaptım deyip zamanında sevimlilik aşılayan, sakızla her şeyi etkisiz hale getiren bu adamın karşısına dikilen bizim Gru ve kendini üç yetim kızın annesi olmaya hazırlayan Lucy oluyor.

Özellikle renkler ve atmosfer uyumu konusunda iyi olan Çılgın Hırsız 3’ün hikayesi biraz zayıf ama daha ne katılabilirdı diye sorduğumuzda üç katmanlı bir hikaye görüyoruz. Hepsinin de mesajı ‘kötülük durdurulabilir bir kavramdır’a çıkıyor. Bir de hayaller birebir olmasa da farklı şekillerde hayatımıza girer, onların da kıymetini bilelim noktasına ulaşıyor. Bu serinin dördüncüsü olur mu bilemem ama bu kel kafalı ajanı kötülüğün karşısına dikecek üç tane sevimli çocuk var hayatında…

Minyonlara gelince… Onlar bu filmde biraz geri planda kalarak daha çok rabarba rolü üstenmişler. Zaten sevimli oldukları için her girdikleri noktada filmin duygusu da yükseliyor ama biraz geri planda tutmak isabetli olmuş. Ne de olsa onların adına çekilmiş bir filmleri de var artık.

Animasyonların ana karakterin yanına yeni karakterler yaratarak ilerlemeleri yanlış bir yöntem değil, Çılgın Hırsız da bunu yapıyor ve çocukların gönlündeki yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor… İlkini 2010’da izlediğim animasyon yedi yılda büyümeyen yetimleriyle (!), aileye eklenen uçuk karakterleriyle yoluna devam ediyor. Ben animasyon izlemeyi sevdiğim için keyifle takip ediyorum. O yüzden tavsiye de ediyorum.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir