Program Yazılım Oyun indir

Acoustica Mixcraft Pro Studio Full Türkçe 8.1 Build 408 indir

Acoustica Mixcraft Pro

Acoustica Mixcraft Pro Studio Full Türkçe 8.1 Build 408 indir

Full indir

 

 

 

İçeriği Zenginleştirilmiş Çok Eklentileriyle Size Yardımcı Olacaktır…

Acoustica Mixcraft Pro Studio,müzisyenler için geliştirilmiş bir çok enstürman ve efektler
ile kendi müziklerinizi kolayca oluşturabileceksiniz. $1100.00 değerindeymiş bilmek isteyenlere.

Acoustica firmasının bir başka programı. Mixcraft Pro Studio olarak nitelendirilen bu dev ses düzenleme yazılımı ile Synths ve Mastering işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Fiziksel modelleme ile tasarlanan Pianissimo aracı ile piyano çalabiliyor, Virtuosity vakum tüplü kompresörü ile frekans düzenlemesi yapabiliyorsunuz. Belirteyim, program 164$’lik bir fiyata sahip. Almak için parası olmayan arkadaşlar full olarak sitemizden indirebilirler. Ayrıca program Türkçe dil desteklidir.

Boyut:545-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre : menzil
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

 

Full indir

 

 

 

sistem gereksinimleri

  • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 veya 10 (32 veya 64 bit)
  • 2 GB RAM
  • 1.8 GHz Çift Çekirdekli CPU (Dört Çekirdek veya üstü önerilir)
  • Ses kartı, USB veya Firewire ses cihazı
  • Lütfen dikkat: Mixcraft 8 Pro Studio, entegre Melodyne etkinleştirme için İnternet erişimi gerektirir.

Yabancı Sitelerden Döküman…

Performans Paneli
Sürüm 7’de kaş kazananlar Performans Paneli’dir. Ableton Live’da ilk kez bulunan bir konsept (ancak şimdi birkaç yazılım şirketi tarafından benimsenmiş olan) Performans Paneli, ses ve MIDI kliplerini, gerçekleştirilebilmek için tıklayabileceğiniz bir kutu matris olarak sunuyor. Dikey bir klip sütunları, Ableton Canlı Sahne’ye benzer bir konseptin hemen hepsini tetikleyebilir ve her parça kendi Performans Paneli klipsine sahip birden fazla şeride sahip olabilir.

İşlerin ilginç hale geldiği yer Mixcraft’ın klibi oynatma için sağladığı kontrol bazılarıyla olur. Genel klibi başlatma ayarlarına ek olarak, klibin yeniden başlatılmasını zorlayacak veya hatta yeni bir klibin başlangıç ​​noktasını geçerli klibin oynatma yeriyle senkronize etmenize izin verecek ayrı klip ayarlarınız var;Bu, çok dinamik ve eğlenceli bir oyun stili ile sonuçlanır, gerçek zamanlı olarak kolay iz varyasyonları.

Klibi seçimlerinizi kaydetmek için Performans Paneli sistemini kollayabilirsiniz;ortaya çıkan performans verileri parkurunuza kaydedilir ve Performans Paneli’ni gizlerseniz … hatta klipleri silmek bile olsa yerinde kalır! Bu, şarkı formatı geliştirme için çok etkili olan hızlı bir kompozisyon sistemi yapar.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir