Kızlar Alemi

ÇOCUKLAR, YBY WOODS ÇOCUK ŞENLİĞİ’NDE BULUŞTU

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda gökyüzünün altında, ormanın içinde, konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerine imza atan YBY Woods, 22-23 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiği Çocuk Şenliği ile çocukların mutluluğuna sahne oldu.


20 dönümlük alana yayılan şenlik için YBY Woods Kurucusu Pelin Ulusoy Tepret, “Çocukları ve ailelerini ormanın içinde eğitici ve eğlenceli etkinliklerle buluşturma geleneğimize bu yıl da heyecanla devam ediyoruz. YBY Woods Çocuk Şenliği ile şehir yaşam kültürünün çocuklar için de zenginleşmesine odaklanıyoruz. Uzun soluklu olarak destekleyeceğimiz Gülmek İyileştirir Derneği de ilk kez bu şenlikte konuklarımızla buluşuyor. Burada gerçekleştirdikleri çalışmalarla topladıkları bağışları afetten etkilenen yerleşkelerdeki çocuklar için değere dönüştürüyor. Yaşadıkları deneyimlerin insanları, insanların da içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanıyor; kültür, sanat ve eğlence alanında dünya standartlarında deneyimler yaratmaya devam ediyoruz.” dedi.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir