Program Yazılım Oyun indir

CONVERGENCE: A League of Legends Story Çıkış Tarihi

CONVERGENCE: A League of Legends Story çıkış tarihi, Riot Forge ve Double Stallion Games tarafından yapılan duyuru ile ortaya çıktı. Ekko ile çıkacağımız ve aksiyon ile platform türlerini bir araya getirecek olan macerada, Zaun bölgesini keşfedeceğimiz bir hikaye sunulacak. Detaylar haberimizde.

Riot Forge ve Double Stallion Games başrolünde oyuncuların gözde şampiyonu, zamanı kontrol edebilen Ekko’nun bulunduğu tek oyunculu ve iki boyutlu aksiyon-platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story’nin yeni hikâye tanıtımını yayınladı ve çıkış tarihini duyurdu.

CONVERGENCE: A League of Legends Story Çıkış Tarihi Belli Oldu

CONVERGENCE: A League of Legends Story 23 Mayıs 2023‘te Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 (PS4) ve PlayStation 5 (PS5) konsollarında ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC’de oynanabilir olacak.

CONVERGENCE: A League of Legends Story’de oyuncular zaman akışını kontrol edebilen marifetli bir cihaza sahip genç mucit Ekko ile Zaun’un görkemli dünyasını keşfedecek. En sevilen League of Legends şampiyonlarından biri olan Ekko’nun, zamanı değiştirme gücüne sahip olmanın büyük sonuçlar doğurduğunu keşfettiği macerasına tanık olun. Double Stallion Games’in geliştirdiği CONVERGENCE inanılmaz bir sanatsal üsluba sahip, akıcı ve dinamik çatışmalarla Ekko’nun zaman ve mekânda gezinebilme yeteneği sayesinde bulduğu özgün keşif olanaklarına odaklanan, 2 boyutlu bir aksiyon-platform oyunu.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir