Program Yazılım Oyun indir

Spider-Man Remastered PS5 Bağımsız Satın Alınabilecek

Eğer elinizde Marvel’s Spider-Man oyununun PS4 versiyonu varsa ve henüz PS5 versiyonuna geçmediyseniz, birazcık daha beklemenizi öneriyoruz. Yapılan duyuru ile Spider-Man Remastered PS5 versiyonu, bu ayın sonlarına doğru bağımsız olarak da satılmaya başlanacak.

2018 yılında PlayStation 4 için çıkmış olan Marvel’s Spider-Man, bildiğiniz gibi PlayStation 5 ile Remastered sürümüne kavuşmuştu. Ana oyun ve yayınlanan tüm indirilebilir içeriklerine ek olarak, 4K çözünürlük, ışın izleme, daha iyi ışıklandırmak, şehrin sokaklarında araç ve insan yoğunluğunu açısından artış ve ekstradan yeni kostümler bulunuyordu.

Spider-Man Remastered PS5 Bağımsız Olarak da Geliyor

Marvel’s Spider-Man Remastered ile ilgili olarak ilginç bir karar almış olan Sony Interactive Entertainment, bu versiyonu bağımsız olarak satmak yerine Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition ile ücretsiz olarak sunuyordu. Dahası ise PlayStation 4 versiyonundan ücretli dahi olsa yükseltme hakkı sunulmadığı gibi kayıt dosyası kullanımı da mümkün olmuyordu. Her ne kadar bu durum biraz tepkilere neden olmuşsa da, şimdiye kadar değişen bir şey de olmamıştı.

Bugün ise Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games, ilginç bir duyuru ile karşımıza çıktı. Belki de geç kalınmış da diyebiliriz. Marvel’s Spider-Man Remastered, bu ayın sonlarına doğru artık bağımsız olarak da satın alınabilecek. Yani mutlak suretle Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition sahibi olmanız gerekmeyecek.

Duyuruya ek olarak verilen bilgilerde, dijital veya kutulu satın alım fark etmeksizin, PlayStation 4 platformunda standart veya Game of the Year veya Digital Deluxe versiyonuna sahip olan kullanıcıların 10$ karşılığında Remastered sürümüne yükseltmeleri mümkün olacak.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir