Program Yazılım Oyun indir

DaVinci Resolve indir

DaVinci Resolve Video Düzenleme Programının 16. Sürümünü indirmek için Sayfamızda Bulunuyorsunuz.

Tanıtım

DaVinci Resolve Nedir ?

DaVinci Resolve, Blackmagic Design tarafından geliştirmiş profesyonel anlamda video düzenleme yapabileceğiniz bir programdır. DaVinci Resolve, profesyonel kurgucuların; sinema filmleri, televizyon programları ve reklamlarını kurgulamaları için ihtiyaç duydukları her şeyi içerir. Hem çevrim dışı hem de çevrim içi kurgulama için mükemmeldir. Yüksek performanslı oynatım motoru; H.264 ve RAW gibi işlemciyi yoğun çalıştıran formatlar için bile, kurgulama ve ince ayar işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Dünyanın en hızlı ve en gelişmiş profesyonel kurgu sistemi!

Kurgu; görüntüler arasında doğru geçiş yapma sanatı ile bir hikâyeyi anlatma, akıcılık yaratma ve sahnenin ruhunu ve duygusunu yakalama becerisidir. Binlerce klip arasından seçim yapmanız, en doğru görüntüleri bulmanız ve hikâyeyi ileriye taşıyan pürüzsüz bir kurgu yapmanız gerekmektedir. DaVinci Resolve dünyanın en gelişmiş profesyonel kurgulama yazılımıdır. Hem tanıdık hem de eşsiz olarak yenilikçi olduğundan, kusursuz bir hikâyeyi oluşturmanıza yarayacak hassas araçları ve performansı sunar.

DaVinci Resolve

Davinci Hakkında Sıkca Sorulan Sorular.

DaVinci Resolve Kullanarak Neler Yapabilirim?
DaVinci Resolve ile video, film, müzik vb. projelerinizi editleyebilir, istediğiniz video bölümlerini kesebilir, ses dosyası ekleyebilir ve düzenleme yapabilirsiniz.

Görsel efektler ve hareketli grafikler için tamamıyla yeni bir video editleme uygulamasıdır. Daha profesyonel ses özellikleri, kurgu ve renk uzmanlarının istediği 100’lerce yeniliği bir arada sunuyor. Film kalitesinde efektler ve hareketli grafikler oluşturabilirsiniz.

 
DaVinci Resolve’yi Nasıl Kullanabilirim?
DaVinci Resolve’yi aşağıdaki indirme seçeneklerindeki bulut bağlantısından ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirin. Daha sonra zipli dosyayı çıkarın. DaVinci Resolve dosyasını açın, sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırarak DaVinci Resolve’yi yükleyin. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından masaüstünde oluşan DaVinci Resolve kısayolunu sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Bu aşamadan sonra program açılacaktır.

DaVinci Resolve’yi Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. DaVinci Resolve’yi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Araştırmalarımızı Yararlı Bulduysanız indirme işlemine ve sistem Gereksinimlerini Öğrenmeye Başlayabilirsiniz.

Programı indir

Gereksinim Seviyesi: Düşük İşletim Sistemi: Windows 7 +
İşletim Sistemi Mimarisi: 64 Bit & 32 Bit
İşlemci: 4 Çekirdek
Bellek: 8 GB+
Ekran Kartı: En az 4 GB grafik RAM’e sahip AMD, CUDA veya NVIDIA uyumlu GPU Disk Alanı: 2 GB+

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir