Program Yazılım Oyun indir

FİFA 19 MOBİL BETA Apk indir

FİFA 19 MOBİL Android Apk ilginizi Çektiği için Bu Sayfadasınız. Ve Hoş Geldiniz.

 

FİFA 19 MOBİL v11.1.00 FULL APK Sürümü ( Beta – Erken Erişim )

Futbol oyunlarını seven hocalarımızın uzun zamandır beklediği yapımcılığını ünlü ELECTRONIC ARTS yani EA Mobile firmasının üstlendiği Android platformuna 2019 yılı için sunulan mükemmel bir futbol oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ve takımınız ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. FIFA Futbol 2019 henüz tamamen sunulmadığından FULL APK yani ERKEN ERİŞİM olarak ekliyorum bu sayede birçok kullanıcıdan önce oyuna giriş yapabilir, yenilen FIFA evrenini, futbolcuları ve takımları görebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, farklı modlar, tamamı gerçek lisanslı futbolcular-kulüpler ve dahası sizleri bekliyor. FIFA Futbol 2019 v11.1.00 sürümünde BETA olarak sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. FIFA Futbol 2019 Play Store’da henüz tamamen sunulmamıştır.

 

FİFA 19 MOBİL Android Apk indir.

 

 

FİFA 19 MOBİL YENİ SEZON BAŞLIYOR!

FIFA Mobile büyük bir değişim geçirdi. Mücadele, Oyuncu Antrenmanı, Beceri Geliştiricileri, Oyun Mekaniği değişiklikleri ve daha fazlası! En gerçekçi mobil futbol oyununda ücretsiz Ronaldo Öğesi alın, istediğiniz oyuncuyu 100 GEN üstüne yükseltin, günümüz yıldızları ve geçmişin ikonlarıyla Ultimate Team’inizi kurun.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 

 

İKONLAR FIFA MOBİLE’DA

FIFA Mobile’ın Yeni Sezonu, Ronaldinho’dan Owen’a, Maldini’den Yashin’e yeni İKONLARI ilk kez mobil cihazlara getiriyor. Efsanevi kariyerlerinin önemli aşamalarını yansıtan özel mücadeleleri oynayın, ardından onları kadronuza katarak tarihi yeniden yazın. Ronaldinho ile akıl almaz goller atıp Maldini ile maçı kurtaran müdahaleler yapın.

OYUNCU ANTRENMANI

FİFA 19 MOBİL

Takımınızı İSTEDİĞİNİZ GİBİ kurun. Yeni sezonda Oyuncularınıza antrenman yaptırma fırsatınız olacak. Herhangi bir Bronz, Gümüş, Altın veya Usta oyuncunuza antrenman yaptırabileceksiniz.

BECERİ GELİŞTİRİCİLERİ

FİFA 19 MOBİL

Beceri Geliştiricileri, FIFA Mobile’a yeni eklendi. Oyuncularınızı geliştirerek Ultimate Team’inizi İSTEDİĞİNİZ GİBİ kurmanızın yanı sıra, her oyuncunun GEN’ini ve istatistiklerini yükseltecek Beceri Geliştiricileri mevcut. Antrenmanda olduğu gibi Beceri Geliştiricileri de yükseltilebilir!

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

2 thoughts on “FİFA 19 MOBİL BETA Apk indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir