Kızlar Alemi

H&M MUGLER KOLEKSİYONUNA ÖZEL KUTLAMA

H&M ve Mugler, merakla beklenen koleksiyonlarının lansmanını eğlence, müzik, performanslar ve modayı kapsayan göz alıcı bir etkinlik ile , New York Park Avenue Armory’de kutladı. Etkinliğe Mugler topluluğundan Pamela Anderson, Charli XCX, Chloë Sevigny, Lourdes Leon and Dominique Jackson isimlerin bulunduğu çok sayıda kişi katıldı ve hepsi Mugler H&M koleksiyonundan parçalar giydi.

Lourdes Leon, Moses Sumney, Charli XCX, Chloe Sevigny, Pamela Anderson, Casey_Cadwallader, Ann-Sofie Johansson

Etkinlikte, Mugler H&M müzik videosunda da rol alan ve yeni koleksiyondan özel parçalar giyen müzisyenler Shygirl, Amaarae ve Eartheater konser verdi. Sanatçılar, Mugler H&M koleksiyonunu kutlamak için özel olarak yeni versiyonla hazırlanan, 90’ların kulüp klasiği “Music Sounds Better With You” ve kendi hit parçaları eşliğinde performans sergilediler.

Etkinlik, Bobby Beethoven, Goth Jafar and Asmara’nın DJ ve çok özel dans performansları ile devam ederken ardından gelen bir podyum şovu ve devamındaki after party ile noktalandı. Etkinlik ses, stil, canlı performans, kulüp kültürü ve dansını bir araya getiren özel bir küratörlük görevi yaptı. Thierry Mugler yönetimindeki kuruluşundan, Casey Cadwallader yönetimindeki mevcut oluşumuna kadar House of Mugler imzası olan teatrallik ve gösterişlilik bu etkinlikte tam anlamıyla yerini buldu. 800’den fazla konuğun katıldığı etkinlikte, Mugler ve H&M’in merkezinde yer alan kapsayıcılık ve çeşitlilik duygusu gecede sonuna kadar kendini hissettirdi.

Eartheater

‘’Mugler her zaman kültürel ruha sahip olan bir moda evi olmuştur. Bu etkinlik bizim müzik, dans ve performansla olan uzun ilişkimizin bir kutlamasıydı. Bu kutlama, Mugler H&M koleksiyonunun ideal bir kutlaması ve insanları dünyamıza davet etmenin mükemmel bir yoluydu. Bu gece, özgürlük, kişisel ifade özgürlüğü ve cesur moda etrafında inşa edilmiş unutulmaz bir gecedir.” – Casey Cadwallader, Mugler Kreatif Direktörü

‘’Bu etkinlik gerçek bir kültürel yansımaydı. – Mugler’in insanları dönüşüm ve kendini ifade etme dünyasına davet etme konusundaki uzun geçmişine bir övgü niteliğindeydi. Mugler’i düşündüğünüzde, muazzam şovlarını, moda ve podyum tiyatrolarını düşünürsünüz ve bu gece de bunun önemli bir yansımasıydı.’’– Ann-Sofie Johansson, H&M Kreatif Danışmanı

“Mugler H&M koleksiyonunun lansman gecesinde performans sergilemek harika bir duygu. Mugler’ın tarihini düşündüğünüzde aklınıza pek çok ikonik müzikal an ve inanılmaz performans geliyorlar. Bu nedenle bu özel kutlama için Casey’nin vizyonuna dahil olmak bir onur.” – Shygirl

H&M Mugler koleksiyonu 11 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Türkiye’de sadece H&M İstinye Park mağazasında ve hm.com’da online olarak satışa sunulacak.

1

H&M

2

H&M

3

H&M

4

H&M

5

H&M

6

H&M

7

H&M

8

H&M

9

H&M

10

H&M

11

H&M

12

H&M

13

H&M

14

H&M

15

H&M

16

H&M

17

H&M

18

H&M

19

H&M

20

H&M

21

H&M

22

H&M

23

H&M

24

H&M

25

H&M

26

H&M

27

H&M

28

H&M

29

H&M

30

H&M

31

H&M

32

H&M

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir