Kızlar Alemi

Kızlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

1- kızların ağlaması yaptıları hatayı ört-bas etmek için en iyi kullanılan yöntemlerden biridir.
2- kızların size çocuk nasıl yapılır diye sorması sizinle dalga geçtiğinin kanıtıdır. aslında altında çok farklı şeyler yatar.
3- sizden hoşlanan kız sizden gözlerini kaçırır.
4- aslında siz kızları iki güzel söze kanan salaklar olarak değerlendiriyorsunuz ama onlar bilinçaltınızdan tutun da kişiliğinizin en kuytu köşelerine kadar öğrenmek için bekliyor.
5- siz konuştukça yürüdükçe davranızlarınızla sizi analiz ediyorlar.
6- kendi aralarında erkekler hakkında adeta beyin fırtınası yaparak hatalarını değerlendirir, yeni düşünce paylaşarak erkeği ele almaya çabalarlar.
7- siz kızdan dediğimi yapsın diye beklentiye girerken o kendime daha iyi hakim olursam onu elimde tutabilirim diye düşünür.
8- sizin ona aşık olduğunuzu sezdiği an bittiğiniz andır. sizi istediği gibi yönlendirebilir.
9- kendinden büyük erkeklerle beraber olmalarının asıl sebebi kızların daha erken olgunlaşması veya para. gerek zihinsel gerek fiziksel.
10- yirmi yaşından sonra kızların maddesel düşündüğü yani parası olan erkekle beraber olma oranı yüzde 50 den çok çok fazladır.
11- kızlar reddetmeyi severler. acaba benim için peşimden gelecek mi gelmeyecek mi diye düşünürler.
12- bekletmeyi severler. bu da sizi ele alma konusundaki bilinçaltı hareketlerinden biridir.
13- siz şikayet etsenizde her yere kadınlık ihtiyaçları için yanında çantasıyla giderler. çünkü sizin hoşunuza gideceğini onun bir kadın olduğunu düşünmenizi isterler.
14- her insanda saygınlık duygusu ağır bastığı için. onun özel olduğunu hissettirmenizi isterler. iltifatlar vs işte.
15- sizin sevginizi çeşitli oyunlarla sorgularlar. bi an boşluğunuza geldiğinde eğer ki aldatıyorsanız işgillenir. ve öğrenene kadar bu işin peşini asla bırakmaz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir