Kızlar Alemi

LES BENJAMINS, İZMİR’DEKİ İLK MAĞAZASINI AÇTI

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan Les Benjamins İzmir’deki ilk mağazasını Alsancak’ta açtı. Les Benjamins Alsancak mağazası İzmir’in kreatif çevrelerinin buluşabileceği ve yaratıcı sinerjiler paylaşabileceği bir mekân ve take-away (paket teslim) ile hizmet veren Café Les Benjamins konseptini de ilk kez sunuyor.

Les Benjamins Alsancak mağazası, Markanın uzun süreli mimari ortağı FOOD NYC’den Dong-Ping Wong ile birlikte tasarlanan 178 m2’lik şık ve modern bir yapıya sahip. Les Benjamins’in DNA’sında olan sanat ve müzik aşkını da harmanlayan bu kafede özel olarak seçilmiş kahve opsiyonlarının yanı sıra benzer zevklere sahip bireylerin kendilerini rahat hissedip, ifade edebileceği ve tanışabileceği samimi bir sosyal ortam yaratıyor. Kafeingo ‘nun organik kahveleri, Jon Chocolate’ın yerel ve katkısız çikolataları, Ronnefedlt’in geleneksel ve çeşitli çayları ile Huskee, Hario ve WMF’nin benzersiz tasarımları, Café Les Benjamins’de satışa sunuluyor. Aynı zamanda ferah bir terasa sahip olan Café Les Benjamins, İzmir’in güzel havasının tadına varmanız için sizleri bekliyor.


Lüks sokak giyim markası Les Benjamins’in birbirinden özel erkek ve kadın giyim koleksiyonlarının yanı sıra, çocuk giyim, parfüm, aksesuar ve ayakkabı kategorilerini de barındıran yeni Les Benjamins Alsancak mağazasında, diğer noktalarda olduğu gibi Nike, Adidas, Puma, Asics, Vans, Converse, Salomon gibi farklı markalar da satışa sunuluyor.

Kültür, Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:15, İzmir

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir