Gundem

Microsoft Flight Simulator’a Okyanusya Ve Antarktika Güncellemesi Geldi

Microsoft Flight Simulator’a devasa bir World Update daha geldi. Her fırsatta oyunu yeni bölgeler ile güncelleyen Asobo ekibi, bu kez tam 13 ülkeyi ve 28 farklı bölgeyi içeren Okyanusya ve Antarktika güncellemesini yayınladı. World Update 13, şimdiye kadar gelen en büyük güncelleme olacak.

World Update 13 ile birlikte Polonezya (Hawaii ve Paskalya Adası), Melanezya (Fiji, Yeni Kaledonya, Yeni Gine, Batı Papua ve Solomon Adaları), Galapagos Adaları ve Antarktika’nın büyük bir bölümü oyuna eklenmiş olacak. Bu bölgeler uydu görüntülerinden yola çıkılarak elle tasarlanıp oyuna ekleniyor.

150 adet özel tasarlanmış PoI ile birlikte gelen World Update 13’te, merak ettiğiniz pek çok noktayı gezebileceksiniz. Paskalya Adaları’ndaki Moai anıtları, Endonezya’daki Autograph Tower, Tahiti’nin deniz feneri, Oahu’nun Aloha Stadyumu ve pek çok diğer özel nokta oyunda erişiminize açılacak.

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir