Güncel HileHile

Resource hacker indir ( Wolfteam için )

Resource Hacker indir ( Wolfteam için )

Resource Hacker indir Kurulum Ve Ayrıntılar.

Wolfteam de Hile yapabilmek için Resource Hacker indir

Resource Hacker, x32 ve x64 bit destekli olan bu program kısaca kaynak düzenleme aracıdır. .exe; .dll; .scr; .mui vb.dosyaları açabilmekle beraber içerisine yeni kaynaklar ekleyebilir veya silebilirsiniz. Görünütüleri İmleç, Simge, Bitmap, GIF, AVI ve JPG özellikleri doğrultusunda görüntüleyebilir, WAV ve MIDI ses kaynakları çalınabilir ve komut dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Ücretsizce sizlere sunmuş olduğumuz Resource Hacker programını indirerek Windows sistemlerinizde kullanmaya başlayın. Ayrıca Ressource Hacker, ücretsiz olan, istenmeyen bildirimlere sahip olmayan ve reklamları olmayan eksiksiz bir kaynak düzenleme aracıdır. Kaynaklarınızı görüntülemek, derlemek, derlemek ve yeniden derlemek için kullanılabilecek bir kaynak düzenleme aracıdır

Resource Hacker indir

 

Resource Hacker indir
Resource Hacker indir

 

 

 

 

İlk göründüğü kadar zor değil

Ressource Hacker programını açtığınızda çok basit bir GUI göreceksiniz. İlk bakışta, tanıdık gelebilir, ancak açıkça araştırmanız gereken çok sayıda bölüm ve fonksiyona sahiptir. İlk izleniminiz tarafından rahatsız edilmeyiniz çünkü Ressource Hacker web sitesinde, aracın nasıl kullanılacağına dair adım adım kılavuzlar bulunmaktadır. Öğreticilere bakarsanız, gördüğünüz şeylerin çoğunun çok anlamlı hale gelmeye başlayacaktır. Bu araç, .exe, .dll ve benzeri herhangi bir Windows yürütülebilir dosyasını açabiliyor. Bu, bu dosyaları istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz veya silebileceğiniz anlamına gelir. Araç, kaynak dosyalarını (.res) düzenlemenizi ve komut dosyalarını (.rc) derlemenizi sağlar.

Programlarınızı ayırdığınız için güzel

Ressource Hacker, programlama ve kodlama araç setinize ekleyebileceğiniz bir başka ücretsiz yazılımdır. Dosyaları kendi başlarına düzenleme yeteneği, açık kaynak programlarını değiştirmeden GOG.com oyunlarındaki dosyaları değiştirmeye kadar birçok olasılık sunar. Norton Internet güvenliği gibi kullanıcı saygınlığına dayalı indirmeleri yargılayan bir güvenlik yazılımına sahipseniz, dosyayı bir zip dosyası olarak karşıdan yükleyin, ayıklayın ve güvenlik yazılımınız size sorulduğunda güvenli veya tamam olarak işaretleyin.

Bu Programı kullanabileceğiniz Wolfteam Güncel Hile Adlı Hilemizin yazısına Geçiş yaparak Hile kullanımı Hakkında Detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Programı kullanmakta yaşadığınız Sorun olursa veya takıldığınız yerler oursa bunları bizlere Yorum yaparak iletmekten çekinmeyiniz. Hemen Her konuda Sizlere yardımcı olarak Editörlerimiz Bulunmaktadır

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir