Windows 7 Ultimate SP1 Msdn Full Türkçe İndir

Windows 7 Türkçe Versiyon iso Dosyası indirme Sayfası ( Yazılım indirme Bölümü )

Windows 7 Ultimate Services-Pack-1 Msdn Full Türkçe İndir

Sistem Gereksinimleri…

Ekran Kartı : WDDM Sürücüsüne Sahip / Microsoft Direct X9
HDD : 32 Bit İçin (16 GB) / 64 Bit İçin (20 GB)
RAM : 32 Bit İçin (1 GB) / 64 Bit İçin (2 GB)
İşlemci : 1 GHz Veya Daha Hızlı İşlemci

32 Bit Ve 64 Bit Sürümler Aşağıda linkde Verilmişdir.

Windows 7 , Ultimate güncel SP1 sürümüdür . Kesinlikle orjinal ve türkçedir . Gönül rahatlığı ile indirip dvd’ye yazıp bilgisayarınıza format atabilirsiniz . Üzerinde en ufak bir oynama yapılmamış ve Microsoft’un %100 orjinal ürünüdür . Windows 7 işletim sistemi Microsoft firmasının en sevilen işletim sistemidir . Daha önce çıkan işletim sistemlerine göre daha çok sevilen Windows 7 , sonrasında çıkan Windows 8’e göre daha çok tutuluyor . Hem görsel hemde performans açısından gayet iyi olan Windows 7 kullanışlı olması ilede ön plana çıkıyor .

Bilgisayarınıza format attıktan sonra tüm güncellemeleri sorunsuz şekilde yapabilirsiniz . Windows 7 işletim sisteminin 32 ve 64 bit sürümlerinin sistem gereksinimleri farklıdır . Bilgisayarınızdaki ram miktarı 4 gb ve üstü ise 64 bit , 4 gb altı ise 32 bit işletim sistemi kurmanız tavsiye edilir . Ayrıca 32 bit sürümü için bilgisayarınızda en az 1 gb ram olması gerekmektedir . %100 temiz ve sorunsuz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz . Ayrıca Sanal Ram oluşturarak Windows 7 Nizi Daha da hızlandırabilirsiniz.

Windows 7

Linkler Güncellendi

Windows 7 32 Bit   iNDiR

Windows 7 64  Bit  iNDiR

Dosyalar iso ile Sıkıştırılmıştır.

Disk Yandex Kotası Dolduğu için MediaFire Adresine Taşınmıştır

Not: Formatın iso Dosyasını Flash Belleğe yazdırmak için Win7 USB Tools Programını Kullanabilirsiniz.

ISO Dosyası Nedir?

ISO görüntü dosyası -ya da “kalıbı”, CD standardı olan ISO 9660 dosya sisteminin birebir görüntüsünü içeren bir dosyadır. Normalde ISO 9660 için kullanılan terim şimdilerde daha geniş anlamda görüntü dosyaları için kullanılıyor.”.iso”uzantılı dosyalar CD-Writer’ların oluşturduğu dosyalardır.CD’ye yazılacak dosyaların bir paket halinde tek bir dosya haline getirlmesidir.Bir ISO dosyasını uzantısından tanıyabilirsiniz: ”.iso”. Özellikle işletim sistemlerinin bu şekilde dağıtılıyor oluşu,ISO görüntüsünün, sistem CD’sinin tüm özelliklerini tek dosya altında topluyor olmasındandır.Bu özellikler dosya öz nitelikleri ve açılış (boot) kodunu da kapsar.Bu şekilde,sistem dosyalarını CD’ye kopyalayıp bir de açılış kaydı hazırlamaya gerek kalmadan,tek hamlede açılabilir(boot edilebilir)işletim sistemi diski oluşturulabilir.DİKKAT!:ISO görüntü dosyasıyla bir işletim sistemi indirdiyseniz,bu ISO dosyasını CD\DVD’ye kopyalamanız size işletim sistemi CD\DVD’sini vermez.Doğru şekilde içeriği CD\DVD’ye aktarmak için CD\DVD yazma programınızın ISO yazdırma işlevini kullanmalısınız.

Kırık linkler Güncellenmiştir. Bildirim için Teşekkürler.

[kkstarratings]

CeNTiLMeN tarafından

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

12 yorum

  1. Kardeşim ben ilk defa atıcam bi şifre veya başka bişi yokdur demı bide bunu vin 7 tool nerden indire bilirim usp ye atıcam cd cvp girisim yok pc de yardım cı olursan sevınırım

    1. Merhaba berkant. Herhangi bir şifreleme kullanılmamıştır. Rahatlıkla bir DWD ile Format Hazırlayabilir veya Flash Bellek ile Format Oluşturabilirsin. indirdiğin dosya iso uzantılıdır. yani Dwd imajıdır. Sitemizde Bulunmayan Windows USB Flash Tools ile Bir usb belleği Format cd’si Gibi kullanabilirsin.

  2. Upload Sitesi olan Yandex Diskde bulunan Dosyanın indirme Kotası Aştığı için MediaFire ye 08.10.2018 itibari ile Dosya Taşınmıştır

  3. Windows 7 iso dosyasını indirdim. bunu format atma dvdsi nasıl yapacam bilgisi olan var mı ?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version