Site icon Baksen.Org

windows 8 indir

Windows 8.1 indir ( iso ile hazırlanmış Fotmatlık imajdır. )

Windows 8.1 indir

Ben Zaten konuya Hakim Biriyim Diyorsanız indirme linki Açıklamaların Altında Bulunuyor

hem 32 bit hemde 64 Bit için indirme Seçenekleri Ayrı ayrı verilmiştir.

Windows 7 sonrasında Microsoft’ tarafından piyasaya sürülen Windows 8’in güncellenmiş versiyonu olan Windows 8.1 birçok yenilikle kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Hali hazırda alışılmış başlat menüsü de dahil bir çok değişiklikle kullanıcıların deneyimine sunulmuştu.

Performans olarak Windows 8 ilk başlarda bazı sorunlar içermiş olsa da Windows 8.1 ile bu sorunların tamamen ortadan kalktığını görmüş olduk. En son çıkan Windows 10’un da tabanı sayılabilecek olan Windows 8.1 hala hali hazırda piyasada kullanılan bir işletim sistemi.

İndireceğiniz Dosya  Microsoft Firmasının Orijinal Windows 8.1 ürünüdür .

Güncel olup DVD üzerinden en ufak oynama yapılmamıştır . Update 1 güncellemesini içermektedir . Microsoft firması , Windows 7 ürününde var olan tüm programları Windows 8.1 ürününde de bulundurmaktadır .

Windows 8.1 işletim sistemi yeniliklerle geliştirilmiş bir üründür . Teknolojiye ayak uydurmak adına bir çok güzel yenilik getirilmiştir . Bu yeniliklerden faydalanmak için indirdiğiniz klasördeki .iso dosyasını DVD’ye yazmanız yeterlidir .

Böylelikle orijinal format DVD’sine sahip olursunuz . Sistemin orijinali ile asla oynanmamıştır , saf ve temiz format dosyalarıdır .

 

CPU / İşlemci :  1 GHz Veya Daha Hızlı

İşlemci / PAE & NX ve SSE2 Desteği
Ekran Kartı
:  WDDM Sürücüsüne Sahip / Microsoft Direct X9
HDD :  32 Bit İçin (16 GB) / 64 Bit İçin (20 GB)
RAM:  32 Bit İçin (1 GB) / 64 Bit İçin (2 GB)

 

 

Editörün Notu : Türkiye Kullanıcılarına 32 Bit Türkiye Dışı Kullanıcılara 64 Bit Öneririm.

indireceğiniz Dosya 2.5 Gb Boyutuna sahiptir. Google Drive Sayfasına Yönlendirilen Bir Aracı Sayfa ile karşılaşıaksınız 5 – 7 Saniye bekledikten Sorna Reklamı Geç Diyerek Google Drive indirme Sayfasına Ulaşacaksınız. Lütfen Kırık link Bildirimini yorum olarak Bizlere Bildiriniz.

Windows 8.1 indir ( iso imajlar Zip ile Sıkıştırılmıştır )

32 Bit indir : INDIR

64 Bit indir : INDIR

 

indirdiğiniz Dosyayı Dilerseniz Win USB TOOLS programı ile Flash Belleğe yazdırabilir Ve Fotmat Atma işleminde Flash belleğinizi Kullanabilirsiniz.