Bakseninternetten Para KazanYaşam

İnternetten Para Kazanma 2018

internetten para kazanma 2018 ile ilgili makalemizi Okuyorsunuz.

Son zamanlarda “İnternetten para kazanma yalanı” diye bir şey çıktı. Bu doğru bir tabir değil. Peki internetten para kazanmak mümkün mü? Online olarak internetten para kazanma, illegal yollar ile olabileceği gibi doğal ve gerçek yöntemler ile de mümkün. Tabi biz bu işin doğru ve gerçekçi yanlarını anlatacağız….

HADi BAŞLAYALIM..

İnternet bağlantısına sahip olan herkes tarafından erişilebilen bu para kazanma yöntemlerinden herhangi birini kullanarak zamanınızı buna göre ayarlarsanız, bu işi içten yaptığınız sürece sonuçları göreceksiniz. Uygulamaya karar verdiğiniz bu yöntemlerden hangisi olursa olsun, işi yapmaktan ve işin gerçek değerini sunmaktan korkmayın. İşinize verdiğiniz değer, sizin kazancınız ile doğru orantılı olacaktır.

internetten Para Kazanma Yöntemleri

internetten para kazanma 2018

internetten para kazanma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hızlı ve kolay bir şekilde para kazanmak istiyorsanız basit yöntemleri seçmelisiniz. Fakat istikrarlı ve potansiyeli yüksek işler yapmak her zaman daha çok kazandıracaktır. Forum donanımhaber, ekşi sözlük ve Tht gibi yerlerde farklı yollar anlatılmış. Bizde kendi yöntemlerimizi anlatacağız.

Online Anket Siteleri

Ücretli anketler, evimiz de 2-3 saat çalışarak aylık 50-100 $ kazanmak isteyen insanlar için en iyi online yöntemlerden biridir.

Anket sitelerine katılabilir ve size sunulan anketleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir kaç anket sitesi:

PTC Siteleri

PTC sitelere üye olduktan sonra sizlere bazı görevler verir. Reklamlara tıklamanız istenir yada anketleri doldurmanız istenir. İşte bu işlemleri yaparak çevrimiçi olarak para kazanabileceğiniz bazı PTC siteleri:

GPT Siteleri

Reklam tıklama işine benzer bir yöntemi vardır. Oyun oynama, forumlara üye olma, küçük anketleri tamamlama, videoları izleme gibi çeşitli görevleri yapmanız gerekiyor. Topladığınız puanları daha sonra paraya çevirebilirsiniz.

Faydalanabileceğiniz bazı GPT siteleri:

Blog Açarak İnternetten Para Kazanma

Kendinize ait bir web site açarak da kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Tavsiyemiz, bilginiz olan bir konu üzerine blog açmanızdır. Böylece ziyaretçilerinize de yeterli verimi sağlamış olursunuz.

Şu adımları izleyerek blog üzerinden para kazanabilirsiniz:

  1. WordPress ile ücretli blog açın veya Mesela blogger ile ücretsiz blog oluşturun.
  2. Sitenize kaliteli içerik girin (Hobiler, fikirler, deneyiminiz veya istediğiniz herhangi bir konuyla ilgili içerik yazın).
  3. Trafik elde etmek için blogunuzu tanıtmaya başlayın… Ve Sayfalarınızı Sosyal medyaya Tanıtın
  4. Başta AdSense Olmak üzre reklam Alıp sitenizde yayımlayarak para kazanmaya başlayın.

Kişisel olarak aylık 50-100 TL kazanabileceğiniz gibi 5bin-10bin TL dahi kazanabilirsiniz. Bu sitenizin aldığı hite, Ziyaretçilerinizin Sitenizde ne kadar süreyle kaldıklarıyla ve gelen  Reklam tıklamalara göre değişir.

Youtube’dan Para Kazanma

YouTube’dan para kazanmanın birçok yolu var ancak ekip ile çalışmak daha iyi bir yoldur.

  1. İlginç videolar oluşturun.
  2. YouTube’a yükleyin ve para kazanmaya başlayın.

Yüklediğiniz videoların konusuna göre aylık 500 TL de kazanbilirsiniz 10bin TL de yapabilirsiniz.

Daha fazla para kazanmak isterseniz, videolarınızı sosyal ağlar aracılığıyla tanıtabilirsiniz; böylece videolarınızın daha fazla görüntü almasını sağlayabilirsiniz.

Freelancer İşler

Uzman olduğunuz hizmetleri pazarlayarak makul bir gelir elde edebilirsiniz.

Logo tasarımı, makale yazma, sanal danışmanlık, kodlama, web sitesi tasarımı, SEO gibi bir çok farklı iş bulunuyor. Bu işler konusunda yeterli bilgi deneyimine sahip iseniz mutlaka kullanın.

Örneğin, basit bir logo tasarımı 10TL’den başlar, günde 5-10 tane yapsanız yeter.

Makale Yazarak Kolay Para Kazanma

İçerik yazarları büyük talep görüyor. 300 kelimelik özgün bir içerik yazarsanız 5-10TL alabilirsiniz. Konu içeriğine göre bu fiyatlarda artışlar olacaktır.

Çeşitli incelemeleri yazmak, blog içeriği, sosyal medya yazarlığı, hikaye yazarlığı vb. size iyi kazanç sağlayabilecek birçok online makale işi bulunuyor.

Online Ders Anlatımı Yaparak Para Kazanma

Becerilerinize ve deneyiminize bağlı olarak, çocuklara, üniversite öğrencilerine veya başkalarına istedikleri dersleri çevrim içi olarak öğretebilirsiniz. Kısaca online öğretmenlik yapacaksınız.

Skype veya diğer yazılımlarla çeşitli konuları, dilleri veya kursları öğretebilirsiniz.

Domain ve ya Website AL – SAT Yapmak

Bildiğiniz üzere bir website açmanın şartlarından biri de domain olmasıdır. Günümüzde güzel ve kaliteli domainleri boşta bulmak çok zor. Bu nedenle sevdiğiniz bir domain olduğunda satın almak zorunda kalıyorsunuz.

Sizde boşta durun güzel domainleri kayıt ederek veya ucuza kaliteli domainleri satın alarak, değeri arttığında tekrar satabilirsiniz. Araba alıp, satmak gibi birşey.

Aynı şekilde boşta, kullanılmayan websiteleri vardır. Bu ilgisiz siteleri satın alıp, biraz düzenledikten sonra uygun bir fiyata tekrar satabilirsiniz.

Sosyal Medya İşleri Yaparak İnternetten Para Kazanma

Sosyal medyadan para kazanmanın 2 yolu vardır. Birincisi, farklı bireylerin veya şirketlerin sosyal medya profillerini yönetmektir.

İkinci yol, bir çok sosyal medya hesabı açtıktan sonra bu hesapları organik bir şekilde takipçiler ile doldurun ve bu hesapları daha sonra istediğiniz fiyatlara satın.

Alışveriş Sitelerinden Para Kazanmak

Amazon, eBay veya diğer türk popüler alışveriş sitelerinde satış yapmak, başka bir online iştir. Bir satıcı olabilir ve ürünlerinizi satabilirsiniz.

Herhangi bir ürününüz yoksa yerel pazarda araştırma yapabilir ve marjınızı korumak şartıyla bir ürün satın alabilir ve daha sonra pazarlayabilirsiniz.

Unutmayın ticarette her zaman para vardır ?

Fotoğraf Satarak İnternetten Para Kazanma

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız, ShutterStock ve iStockPhoto gibi popüler web sitelerini kullanarak kolayca fotoğraf çekip bunları online olarak satabilirsiniz.

Açıkçası, bu işte amatör olanlara pek yer yok, profesyonellik şart. Ayrıca, belirli fotoğrafçılık talepleri hakkında ne kadar çok şey biliyorsanız ve Photoshop’u da o kadar iyi biliyorsanız, bu yöntemle çevrimiçi para kazanma konusunda başarılı olabilirsiniz.

Çevirmenlik Yaparak Para Kazanın

Bionluk websitesini duymayan yoktur. Burada çeşitli bir çok iş alanı mevcut. Bunlardan biri de metin çevirmenliği yapmak. Belli bir ücret karşılığında size verilen Türkçe metni, İngilizceye veya İngilizce metni Türkçeye çevirmenizi isteyeceklerdir.

Umarız internetten para kazanma 2018 yılındaki bu yöntemler sizin için bir kazanç kapısı olur.

 

Ve Böylece internetten para kazanma 2018 yılındaki yayınlamış Olduğumuz Bu makalenin Sonuna Geldik. Görüş ve isteklerinizi Yorum olarak bizlere Anlatabilirsiniz

CeNTiLMeN

Makalelerimi okurken umarım güzel vakit geçirirsiniz. Blog yazarlığı hayatında lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Özellikle tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir